Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Raknátok fel clostis görbéket?

Raknátok fel clostis görbéket?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Closti szedése utáni

[link]


Clostis ovu nélküli

[link]

2017. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs elküldtem.Van még.

Itt volt ovu de leesett a progeszteron és megjött

[link]


Ovu nélküli ismét

[link]


[link]



Ez a mostani

[link]

2017. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Gratulálok a babákhoz.:)


Nekem ez az első clostis hónapom, 14. napon vagyok és kezdek félni, hogy nem lesz ovum. Picit cakkos a görbém, az ovu teszten meg alig látszik a 2. vonal. :-/

2017. jan. 2. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Orvos nem figyeli uh-val a peteérést?

Lehet csak később lesz ovud.Closti utáni ciklusban nekem volt h 24cn-on volt csak ovu.

Ovu nélküli ciklusban emiatt 20-22cn-ig néztük uhval hátha növekedésnek indul 1 tüsző.

2017. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, endokrinológus írta fel és nem mondta, hogy menjek. Majd csak vérvételre kellene mennem ovu után 5-7-9 nappal. :S
2017. jan. 3. 10:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Viszont nekem volt ovum closti nélkül is, csak rásegítettünk volna minimális dózissal. :S

Remélem azért lesz ovu.

2017. jan. 3. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!