SydkeW kérdése:

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Remelem tudtok segiteni. Egy eve szeretnenk babat, egyet elvesztettunk 8 hetesen a most ismet nem jon ossze. Minden honapban azt hiszem na most....de nem. Most pedig dec.25-en volt ovum, es ra 7 napra vagyis jan.1-en este ket csepp rozsaszines nyalkat (bocsi) vettem eszre a wcpapiron. Ez menstruacio elott negy nappal volt. De aztan egy nap kesessel ma 6-an megjott. Gorcsokkel de nem tobb,mint szokott. A kerdesem az lenne, hogy szerintetek mar kizarhatom a terhesseget annak ellenere hogy ha a beagyazodas 5 nap, akkor nekem pont a beagyazodas befejezese elott megjott?! Kerlek segitsetek !
2017. jan. 7. 01:47
 1/5 anonim válasza:

Úgy tűnik, hogy nem. Próbálkozzatok tovább.

Ha nem jött össze ennyi idő alatt, beszéljetek orvossal.

2017. jan. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beágyazódás inkább 7-10 nap, és ritka mint a fehér holló a vérzés.
2017. jan. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tul rovid (10-11) nap a luteal phase-ed ami nem eleg ido a megtapadasra (nekem is ez a bajom csak nekem 8-10 nap). B6 vitamin nekem meghosszabitotta par nappal de meg mindig keves:( ha par honap mulva meg mindig semmi, menyj el orvoshoz
2017. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.
2017. jan. 7. 23:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak meg azon gondolkoztam, hogy mar mára elmult es keves volt. Es csak elso nap fajdogalt a hasam s ennyi. Kb egy betetnyi volt a ket nap....es darabos sem volt, hogy azt mondhatnam, hogy spontan veteles volt. Es a mellemen is jobban latszanak az erek es tobbet eszek. Maskor pedig sosem voltak ilyen cseppek... Pffff.. Nem tudom miert ilyen nehez egyeseknek?! :(
2017. jan. 8. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!