Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől mutathat pozitívat a...

Mitől mutathat pozitívat a teszt ha valaki nem terhes?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Extrem ritka esetben...Biztos, hogy pozitiv?
2016. dec. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos tumorok miatt. Akkor már inkább a terhesség...
2016. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy hogy az eredmény leolvasásával lett volna hiba.Azon gondolkoztam hogy túl sokáig vagy rövid ideig csináltam,és esetleg amiatt elrontottam,de feltételezem,hogy akkor nem ilyen eredménynek kellett volna lenni.Ez régebben történt,azóta kivizsgáltattam magam alaposabban és nincs semmi bajom(és baba sincs).A teszt elvégzése után szinte egyből megjött,és egy hét múlva már nem volt pozitív a teszt amit csináltam.Az orvosnak nem szóltam mivel feleslegesnek tartottam(utólag már bánom),de mostanában feljött témának ez,és jobban elgondolkoztam.Igazából főleg kíváncsiság(nem érzem hogy félnem kellene bármi bajtól,vagy ilyesmi)De elvileg nem "hazudhat" a teszt ugyebár,de mégsem gondolom hogy elnéztem volna.
2016. dec. 6. 17:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a válaszokat.
2016. dec. 6. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezek fontos részletek! :)

Kémiai terhesség lehetett, a teszt jó volt, csak nem maradt meg a baba.

2.

2016. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajj. Köszönöm a választ
2016. dec. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!