Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Egy ideje babát szeretnènk, de októberben nem jött meg, elmentem orvoshoz decemberben ès felírta a norcolutot, rá 2 napra màr hánytam és azóta is, ma csinàltam egy tesztet ès pozitív lett, viszont ma véreztem is kicsit. Lehet terhes vagyok, vagy csak a gyógyszer zavart össze? Dokihoz hètfőn megyek, csak addig tanácstalan vagyok...
2017. jan. 7. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Van, aki terhesség ideje alatt is vérzik.

De majd az orvos mond neked pontosabbat is.

2017. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem mindenképpen terhes vagy. A vérzés velem is ugyanígy megtörtént és minden rendben volt a babával mivel utána nyomban orvoshoz mentem!:) Szorítok!:)
2017. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszedted a norculutot?

Az orvosod nem mondta mielőtt beszeded tesztelj?

Ha pozi teszted van akkor terhes vagy, holnap keresd fel az orvosod.

Vérzel még v csak kevés vérzés volt?

2017. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Beszedtem a gyógyszert. De végig rosszul voltam, azt hittem csak elkaptam valamit mert sokan voltak ilyen hányásos dologban.

Nem kellett tesztelnem előtte mert december közepén megvizsgált,és rá pàr napra kezdtem szedni a gyógyszert. Most reggel megint csináltam tesztet és pozitívnak néz ki. Kb 2 óra múlva már dokinál leszek :)

2017. jan. 9. 06:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Írd meg mit mondott az orvos, kivi vagyok nagyon! :)
2017. jan. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elküldött ultrahangra, szerencsém volt ott rögtön megvizsgáltak. Kiderült 9hetes terhes vagyok :) A gyógyszer amit beszedtem szerncsére nem lényeg azt mondta :)
2017. jan. 10. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Boldog Babavárást!:) (Második voltam)

16hkm

2017. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!