Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bromo+metformin+Letrox+diéta...

Bromo+metformin+Letrox+diéta mellett ki mikor lett terhes?

Figyelt kérdés
Nincs PCOS betegségem, 10hónapja próbálkozunk.
2015. szept. 8. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire releváns a válaszom, lehet, hogy nem az, de azért leírom, hátha találsz benne hazsnosat. Még babavállalás előtt volt ez jóval, Bromot nem kaptam, Merckformint 3 hónapig szedtem (nálam PCOs volt), mellette diétáztam, ezek meghozták az 1 éve kimaradt menzeszem, amit utána aviva tornával és hastánccal sikerült rendszerezni.


Babavállalás előtt 4 hónappal elmentem vérvételre, ott a TSH-m 4,2 lett, amire 25 mg L-Thyroxint kaptam (ugyanaz, mint a Letrox), de szívdobogásom lett tőle, ami erősödött, és hiába próbltam hosszabb ideig szedni (nem hagytam rögtön az első mellékhatások után abba). Ekkor elmentem egy hormonszakértő-dietetikushoz, aki speciális diétát ajánlott, ami ugyan szigorú volt, de lehetett bírni, már előtte úgyis hozzászoktam, hogy nem ehetek mindent. A baba ezután nagyon gyorsan összejött. A TSH-m 6 hetes terhesen 4,03 lett, ekkor el kezdtem szedni a Nascent Iodine nevű jódcseppeket, ami a kontrollra levitte 2,95-re a TSH-t, ami még mindig nem tökéletes, de már jobb. Most 16 hetes vagyok


Neked a terheléses cukor, vagy a hormonsor eredmény miatt írták fel ezeket? Bár gondolom, mindkettő, mert Letroxot csak úgy szoktak. Az aviva tornát nagyon tudom ajánlani.

2015. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő s hasznos választ! A tshm 4,5 volt, 1 hónap Letrox után 1.09 :)

A terhelésem rossz volt, 3hét alatt lement 6kg. Eddig sem voltam kövér, de most kiállnak a bordáim...

Kerdezhetek a diétádról? Illetve, az aviva tornát hol kezdted el? Otthon?

2015. szept. 9. 14:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen! A hormonok közül a TSH s a prolakton volt rossz. A többi tökéletes! :)
2015. szept. 9. 14:34
 4/4 anonim válasza:
Szia. Nekem is ugyanilyen problémáim vannak. Sikerült azóta teherbe esni? Ha igen akkor mennyi idő alatt?
2017. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!