Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fájdolgál a hasam az Inofolict...

Fájdolgál a hasam az Inofolictól. Normális?

Figyelt kérdés
Egyetlen egyet ittam még és enyhén görcsölget meg néha belenyillal. Délelótt ittam. Peteérésen már túl vagyok szólval mem azért.17 ciklusnapon vagyok. Elvileg van peteéresem de annak elösegítésére adta a dokim.

2017. jan. 21. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kérdeztem már itt a gyakorin,h fájhat a hasam az inofolictól?

Nem kaptam rá választ,de akkor nem vagyok egyedül.Nekem is szokott fájdogálni,görcsölni és a petefészkeim is szoktak szúrkálni.Nem mindennapos, de felfigyeltem rá h azóta van h iszom az inofolicot.Nincs mellékhatása én úgy gondolom azért van ez, mert így fejti ki a hatását.Elvégre az a dolga h megdolgozza odalent a szerveinket:)

Sok sikert!!!

2017. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Remélem hatni fog. Sok sikert neked is! 😊
2017. jan. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!