Kitolhatja a peteeresem az inofolic?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata az inofoliccal

Napi 2 tasakot iszom, 16napja iszom. Ez a 17.ciklusnapom de mèg nem volt pèm. Pedig maskor 14-15.napon mar ovulálok! Nincs ovutesztem. Kesik a megrendeles, ami volt elfogyott. Ma mar nemtudtam nezni. De kozel sem volt pozi egyik tesztem sem. Epphogy havany masodik csikosak!

Koszonom.

23N



2017. jan. 24. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem kitolta 2 nappal én is napi 2öt iszok ez volt az első hónap hogy ittam.
2017. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem előző hónapban 40 napos ciklusom volt és a 26. napon volt a peteérésem, szóval nekem kitolta.
2017. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, remelem ettol meg segiti es jotekony hatasa lesz! :)
2017. jan. 24. 20:49
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szoval elmesélem a történetem! IR-em van 2 évig nem volt egyáltalán menstruációm. Aztán 2014.júliusában elkedztem életmódott váltani napi 1200Kcal és 180g CH-t 6 étkezésre felosztva. Mellette hetj 6 napot tornáztam futottam. Szoval ez ment 3 hónapig. 10kg-ot fogytam 3 hónap alatt. Októberben az endokim ajánlásával elkezdtem szedni az inofolicot napi 2 tasakot mellette napi 1000mg merckformint és napi 1 szelént. Novemberben megjött végre 2 év után az első menstruációm. 2015.marciusában már 6 hetes kismama voltam! 😊 Most itt van a gyönyörű, egészséges 15 hónapos kisfiam.

Bocs,hogy sokat írtam. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nagyon jó az inofolic MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM. Igaz az ára kicsit borsos, de a végén mikor meglátod a várva várt pozi tesztet a világ kincse sem érdekelne. Remélem tudtam segíteni és legközebb azt olvasom, hogy végre babás vagy! Sok erőt is kitartást kívánok!

2017. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szia.

Naháát!!! Egyáltalán nem gond, sot koszonom h ezt leirtad! Amugyis regota egeszsegesen etkezunk, sportolunk. Az inofolicot önfejjel kezdtem el , orvost nem kerdeztem. Nem vagyok se IR es sem PCOS! de a baratnom sem pcos , itta ès babás. Ígèrem írok, ha babas leszek (meg el nem felejtem ) :) nagyon aranyos vagy, koszonom.

Remelem olvasod, mert az a kerdesem, hogy kitolhatja-e a peteèrèst? Egy ideig 17.napon volt, de par honapja a 14.napon.

13.ciklusnaptol mai (17.) Napig teszteltem ovuteszttel de semmi tok negativ.

:( annyira felek h kitolja. Orultem h vegre 14nap a lutealis fazisom. Nem 11-12.. mivel 30-32naposak a ciklusaim. A masik, napi 2 tasakot iszok, nem sok? Megfog jonnI èrzèsem van 6-7napja.:( remelem tudsz erre valamit "mondani"

2017. jan. 25. 00:38
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem kitolta. 2hónapja írok de semmit nem ér,igy sem esem teherbe hogy iszom :(
2017. jan. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2 hónapja iszom bocsi átírta teló amit írtam
2017. jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hat meglatjuk nekunk h alakul. :/ egy próbát megèr! :-)

Drukkolok Nektek

2017. jan. 25. 14:34
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen kitolhatja, én is számolgattam mindig, hogy mikor is lehet ovum, de sajnos ez csak azoknak jön be akiknek szabályos 28napos ciklusakk vannak. Ugye ez nálunk kilőve. Én ugy oldottam meg, hogy hőmérőztem. Mikor esett a hőm akk ovu teszteltem. A másik kérdésedre válaszolva nem sok a napi 2 tasak Inofolic, sőt annyi folsav kell a szervezetednek, pláne ha megfogan a kis picur. Az inozit ugye inzulin érzékenyítő hatást ér el a szervezetben ezért is ajánlják az IR-seknek, de meked sem fog ártani ne aggódj! Sportolj, napi 6x étkezz és szedd az inofolicot. Nekem is lenne egy kérdésem voltatok már kivizsgáláson? Nem lehet, hogy a párodnak is van valami baja?

2017. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Volt mar mert regen a bolond parom szteroidozott 1evig es eltessèkeltem kivuzsgálásra :)

A dokim csak biztat h varjunk jon az. Ha 2-3 honap mulva sem jon, akkor ujra kivizsgalasok meg sztem hsg , az is szóba jött már! :)

Koszonom szèpen remelem nem maradt ki a pèm!:( :(

Akkor iszom csak tovabb szorgalmasan!

2017. jan. 26. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!