Kitolhatja a peteeresem az inofolic?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata az inofoliccal

Napi 2 tasakot iszom, 16napja iszom. Ez a 17.ciklusnapom de mèg nem volt pèm. Pedig maskor 14-15.napon mar ovulálok! Nincs ovutesztem. Kesik a megrendeles, ami volt elfogyott. Ma mar nemtudtam nezni. De kozel sem volt pozi egyik tesztem sem. Epphogy havany masodik csikosak!

Koszonom.

23N



2017. jan. 24. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát szurkolok nektek. Remélem minél hamarabb babások lesztek! Ja és elfelejtettem még azt írni, hogy a cukrot teljesen elhagytam és a fehér lisztes ételeket a ch-t számoltam.
2017. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Ma megtalaltam amugy a 15.cnapi ovutesztem.azthittem mar kidobtam. Lehet rosszul láttam akkor, mert megszaradva 2 egyforma csik van a teszten.. hat nemtudom. Most varok turelmesen. Ugyis lefoglal a munka, meg hogy eleg beteg vagyok es kikúráljam magam!

2017. jan. 27. 11:17
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia, lefotóznád a teszteket?
2017. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szia. Mar a nagykukában van ! :) onnan mar nem szedem ki.:D
2017. jan. 30. 11:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem, még betalál az üzenetem. Hogy alakult a pé-d akkoriban?
2019. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Huuu már nemtudom. Nem sokat csinált az inofolic. Azt hiszem abban a hónapban 20.nap körülett pete érésem. De áprilisban kaptam clostilbegytet mert nem nőtt elég nagyra egy tuszo sem, így még meg sem repedt soha. 2kurat csináltam belőle. Július elsején teszteltem pozitívat.

Most 19hobapos a kisfiam. 😊

2019. szept. 19. 11:36
 17/17 anonim ***** válasza:
Koszi, hogy válaszoltál!! 😊 jó egészséget Nektek! 🥰
2019. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!