Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jól gondolom, hogy ebből már...

Jól gondolom, hogy ebből már nem lesz semmi?

Figyelt kérdés

Sokadik inszemre készülünk, 3x1 clostilbegyt mellett (3-8. nap között) 9. ciklusnapon még 3 hasonló méretű tüszőm volt látható, 2 db 13 mm-es az egyikben, 1 db 14 mm-es a másikban.

Ma, 12. napon néztek meg újra, és a balban már nem volt semmi, a jobban pedig mindössze egy 15 mm-es. Én úgy vélem, mivel 3 nap alatt szánalmas az 1 mm növekedés (miközben az endometrium 3-ról 9 mm-re nőtt), vagy spontán megrepedtek a tüszők, vagy maguktól összeestek, de mind a három, és a 15 mm-es is már éppen ereszt.

Ennek ellenére megnéznek szerdán. Szerintem esélytelen, mert az előző 3 inszemem 13-14. nap körül volt, és 12. napra rég 18-20 mm-es tüszőm/tüszőim szoktak lenni.


2017. jan. 30. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem a haramdik sikerult mert szolt a sogornom h closti mellè kell napi 5-6száz mg E-vitamint szedni! Elvekonyitja a nyálkahártyát , es az nagyban akadályozza sikert
2017. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ez semmiben sem kapcsolódik a kérdésemhez. E-vitamint ezer éve szedek nagy dózisban, D3-mal és egy rakat vitaminnal együtt.

A nyálkahártya meg pont nem vékony, hanem elég vastag, hála a napi 2 estrofemnek, amit szedek mellé.

2017. jan. 30. 15:46
 3/20 A kérdező kommentje:
A tüszőimmel van gond, nem az endometriummal. Épp az a durva, hogy az tudott 6 mm-t nőni, a tüszők meg semmit sem.
2017. jan. 30. 15:46
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Oke. Akkor adjon tanacsot, akinek kèt anyja van... elnezest. .
2017. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor inofolicot vagy inofemet szoktak inni ;)
2017. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj, biztos feszült is vagyok, de az is igaz, hogy te nem a kérdésre válaszoltál, sőt, feltehetőleg el sem olvastad, ami nem baj, csak akkor inkább ne válaszolj rá.

Nem tippeket kértem, mitől lesz vastagabb a nyálkahártyám, mivel az gyógyszeresen fel lett javítva (amit írtam is!), hanem hogy jól gondolom-e, hogy a tüszőkkel valami nem okés így.

Inofolicot meg szintén már vagy egy éve iszom a semmiért (jobban mondva nem azt, hanem a vele 100%-ban megegyező Myo-inositolt)

2017. jan. 30. 19:57
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod hogy ez nem túl jó jel, ilyenkor már nekem is kb 20 mm körül volt a tüszőm. Mivel nem vagyok orvos, nem tudom biztosra mondani. Injekciót nem adtak még a closti mellé? Nekem volt hogy fostimont és merionalt is kellett szúrni. A tüszők így szép nagyra megnőttek, de baba sajnos így sem lett. kitartást kívánok és sok sikert a továbbiakban!
2017. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ovitrelle-t szoktam kapni a repesztéshez, de előző inszemeknél és stimulálós spontán hónapoknál akkor adhattam be magamnak, ha már legalább 18 mm-es volt a domináns. Viszont szerintem folyamatosan túl későn kapom meg. Mert ha 20 mm körül reped, és volt, hogy 20 mm-esre szúrtam Ovitrelle-t, és rá két napra volt csak az inszem, esély sem volt, hisz a petesejt (ha volt egyáltalán!) csak 24 óráig él.
2017. jan. 30. 20:35
 9/20 anonim ***** válasza:
Amh hormont néztek, hogy mennyire stimulálhatók a petefészkeid?
2017. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nálam nem lenne értelme AMH mérésnek, mert PCOS vagyok (+IR), ami miatt értékelhetetlenül magas eredményt hozna ki.

Amúgy az IR-t kezelem diéta (120 g ch) + mozgás duóval, rengeteget javultam. PCOS-nál inkább csak kellemetlen külső tüneteim vannak, ciszták nem.

2017. jan. 30. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!