Renata.r06 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2016.Nov.10.-én volt menzim,Dec.10.-én este 10 óra körül 2 csepp rózsaszín volt wc papíron majd kb.5 perc elteltével 3 cseppnyi nyálkás vér darab.

Hetente min.2db tesztet csináltam mindegyik negatív lett.

Azóta sincs menzim,néha görcsölget a hasam .

Sokszor olyan érzés mintha megakarna jönni de semmi.

Tanácstalan vagyok.

Ha valaki tapasztalt hasonlót írja le a végeredményt!

Segítsetek!

Köszi! :-)



#terhesség #terhes #kehetek-e
2017. febr. 1. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

November 10én menstruáltál utoljára.Február 1-e van...

Nem gondolod hogy orvoshoz kellene menned?

Konkrétan bármi lehet!

2017. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Tanácstalan vagy??? Én nem ezt a szót használnám... Jézusom, ugye nem akarsz gyereket? Mert agyad nincs hozzá. Húzzál az orvoshoz.
2017. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kb így vagyok.S elegem van már! Én nagyon szeretnék babát már.Dec 1. Volt utoljára azóta semmi..Negatív teszt.1-2x kiírtam kérdést ezzel kapcsolatban.Reménykedttem.De negatív lett így feladttam.Dokinál voltam..Azaz mentem.Csak a dokika nem ment be az nap rendelni.Így fogalmam sincs mi lehet.Igaz pcos vagyok.De így soha nem voltam még! A melleim november óta fájnak.Valaki selyti mi lehet??
2017. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bonami ***** válasza:
Nekem az Unnepek elott volt ez a problemam. A kivizsgalas utan kaptam injekciot, ami 5 napra ra meghozta. Cisztat nalam nem latott, csak megvastagodott mehfalat. Azt mondta vmilyen okbol a hormonjaimtol a testem nem kapott uzenetet h levaljon. Nogyogyaszhoz ket het keses es millio negativ teszt utan mentem. Olyan ket nappal a kihagyott menstruacio elottol kisebb-nagyobb kihagyasokkal volt olyan erzesem h mindjart megjon + gorcsoltem is egy kicsit.
2017. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem vagy terhes, de valószínűleg komolyabb hormonális vagy egyéb problémád lehet, ami miatt nem is fog könnyen jönni a baba, hacsak nincs baromi nagy mákod. Nem normálisak a kimaradt ciklusok, neked pedig már minimum kettő kimaradt.
2017. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

".Így fogalmam sincs mi lehet.Igaz pcos vagyok.De így soha nem voltam még! A melleim november óta fájnak.Valaki selyti mi lehet??"


A PCOS miatt esélyes, ha volt ilyen, ha nem. Milyen kezelést kapsz PCOS-ra? Van-e inzulinrezisztenciát? Ha igen, diétázol-e?

Amíg én ezeket nem kezdtem el, nekem is voltak néha ilyen kimaradt ciklusok.

2017. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajna a dokim nem rendel egy idelye.Ahogy rendel egyből megyek.
2017. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

Van egy két hozzászólás amit erősnek tartok,de mivel a kommentelő nem tud részleteket így érthető (bár én sosem írnék ilyen hangvételű kommentet senkinek)....

Mind1...

A lényeg hogy,sajnos nehéz eljutnom egy normális nőgyógyászhoz sajnos nagyon rossz tapasztalatim vannak :-( .

Sosem volt rendszeres a menzim de 2015.decemberben 6 hetes terhes voltam!!! (Ez annak a kommentelőnek szól aki azt írta sosem leszek terhes!!)

Sajnos 10 hetesen elvetéltem (missed ab.) orvosi gondotlanság miatt majd a műszeres befejezés után a nőgyógyászom "lemondott rólam" konkrétan azóta nincs nógyógyászom és azóta nem bízom az orvosokban és nagyon bizalmatlan vagyok .

Szóval csak ezért nem voltam még orvosnál .

De ajánlottak egy aranyos dokit akiben most nagyon nehezen de valamilyan szinten bízom és az ő időpontjára vártam eddig.

Nem felelőtlenség miatt halogattam a dolgot!!!


Aki hasonló helyzetben van írjon nyugodtan bármikor!!

És aki volt már dokinál az eredményt írja mert érdekel és kiváncsi vagyok!!


Puszi kindenkinek! :-)

2017. febr. 3. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!