Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért írta fel az orvos a...

Miért írta fel az orvos a Norcolutot?

Figyelt kérdés
Itt a fórumon szinte mindenki azért kapta a gyógyszert, mert szabálytalan a menzesze, vagy meg sem jön. Nekem viszonylag szabályos 32-35 napra mindig megjön. Viszont UH alapján ebben a hónapban nem volt peteérésem, legalábbis a 17. napon nem. A doki azt mondta ettől majd megjön időre. De eddig is megjött! Valaki hasonló szituációban volt már? Beszedte, vagy mi történt?
2017. febr. 7. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Azert, h megjojjon neked időre, mivel a peteeres kell, ahhoz h megjojjon! Nekem 8napot kesett amikor kimaradt a pèm. Nem szedtem be.. azota pontosan jon meg.
2017. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kaptam Norcolutot azért mert igaz hogy minden hónapban megjön, de összevissza, nagyon nagy fájdalmakkal és amíg meg van az is változó mert valamikor 10 napig valamikor 5, stb. Azt mondta nincs peteérésem és magas a prolaktin szintem. 10 napig kell szednem, ma este veszem be az utolsót, pár nap múlva megint megjön és fogamzásgátló.

Én menstruáltam amikor elkezdtem szedni, azt mondta el kell hogy állítsa egyből, hát nekem még 4 napig jött a barna trutyi (9 napig volt meg megint) és görcsölgetett a hasam. Már jönnek ki rajtam a ragyák úgyhogy a testem érzi hogy megint jön a vész :D

2017. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is magas a prolaktin szintem! Biztos hogy erre jó mód a fogamzásgátló szedése? Mert az csak elfedi a problémát, de amikor gyereket akarsz majd, lehet hogy évekbe telik, mire kikezelnek a hormonzavarból. Tapasztalatból írom. 8 évig szedtem én is, valószínű hogy már akkor fennállt a magas prolaktin szint, és azóta eltelt két év, de még nem estem teherbe :-( Én lehet hogy nem szednék fogigátlót a helyedbe.
2017. febr. 8. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen én is nagyon sokáig szedtem és nekem utána ahogy abbahagytam rendesen megjött mindig.

Nekem azóta van ez a problémám, miután másfél éve begyulladt a méhem és a petefészkem.

Valaki azt mondja a fogamzásgátló elfedi a problémát, valaki azt mondja megoldja. Követem az orvos utasítását, bár nem akarom beszedni. De meglátjuk, max abbahagyom (tudom nem lehet vele szórakozni).

2017. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!