Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első alkalommal endokrinológus...

Első alkalommal endokrinológusnál - lelet nélkül?

Figyelt kérdés
Meddőségi kivizsgálás első lépéseként kértem időpontot endokrinológushoz (magán). A telefonban azt mondták, lelettel menjek. Ezek szerint már az első vizsgálatra vinnem kellene valamilyen laboreredményt? Honnan tudjam pontosan, miket nézessek?

2017. febr. 9. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyogyásznál voltál? Tovább küldött valahova?
2017. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez miatt még nem. Jobb lett volna vele kezdeni?
2017. febr. 9. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül vinni laboreredményt, egyszerűen vidd el az utolsó nőgyógyászati leleteidet. Laborba majd ők adnak beutalót, legalábbis hormont nekem mindig az endokrinológus kér.
2017. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Az endokrinologus csak utana jon. A nogyogyasz elkuld hormon vizsgalatra. Csinal huvelyi uht (nekem legalabbis csinalt). Utana ezekkel az eredmenyekkel kell elmenni endokrinologushoz
2017. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
engem is a nődoki (magán) küldött el hormonsor vérvételre és majd az eredményekkel hozzá megyek vissza. Gondolom majd utána ő megmondja kell mennem endokrinológushoz vagy sem.
2017. febr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondtak,hogy vigyem a leleteimet. En 3 elvesztett terhesseg miatt jelentkeztem be az endokrinologiara. Mivel engem elötte a nögyogyaszaim nem küldtek el sehova-se hormonsor,semmi-csak pajzsmirigy vizsgalatra,ezert en visszamenöleg kikertem az összes nögyogyaszos es korhazi papirjaimat,azokkal vonultam fel.:-) Most ott levettek 8 csö vert,abbol ök megcsinaljak a teljes hormonsor es a genetikai vizsgalatot. Az eddigi eredmenyeid tudnak nekik valami kepet mutatni arrol,hogy mi volt eddig veled de ha nincs,akkor csak a mostani allapotodat tudjak felmerni. Az sem baj,valahol el kell kezdeni,igaz? :-)
2017. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Ha van lelet az segít a dokinak felállítani a diagnózist, de ha nincs, majd ő elküld a megfelelő vizsgálatokra. Azok a vizsgálati leletek, amikre nődoki küldött, általában nem elegendőek, és akkor megint menni kell laborba. Ha mégis aggódsz, hogy előre vinned kell valamit, kérdezd meg őket telefonon, hogy mit javasolnak, amit addig megcsináltathatsz. De emiatt nem érdemes elhalasztani a dokilátogatást, és nődokit sem kell látogatni egy olyan laborkérésért, amit az endodoki ugyanúgy tud kérni, sőt sokkal többet.

Szerintem azért gondolják hogy van leleted, mert a legtöbben elkövetjük azt a hibát, hogy nőgyógyásznál kezdünk.

Te csinálod jól, hogy endodokihoz mész először.

2017. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!