Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ez normális? Nem...

Szerintetek ez normális? Nem tudom elképzelni, hogy gyerekem lesz valaha?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan 3 éve várjuk a babát, nagyon sokat csalódtam már, egyszerűen képtelen vagyok már elképzelni, hogy teherbeessek,azt hogy elkezd nőni a hasam,mocorg bennem,szülök,és a karjaimba tartom. Csoda lenne számomra, már nem tudom elhinni :(. Ez normális szerintetek és az évek óta tartó várakozás teszi? Ez lenne a "lelkialapú meddőség"?
2017. febr. 10. 18:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Férjemet kivizsgálták, minden rendben, és velem sincs probléma. Jövőhéten megnézik újra a hormonjaimat de egyébként kivizsgáltak már és nem találtak semmit. A menstruációm rendszeres és az ovut is érzem. Volt már 2 korai vetélésem. Hova forduljak?
2017. febr. 10. 18:09
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem normális, mert szörnyű érzés lehet, és ezen túl kell lépned.

Én is így voltam, mielőtt teherbe estem. Sokáig tartott utána is elhinni, de sikerült.

Nem akarsz szakemberhez fordulni? A baba miatt, és pszichiáterhez is..

2017. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen az, szörnyű. Pszihológushoz talán, hátha tudna segíteni "lebontani ezt a falat". Valószínűleg, a 3 év várakozás teszi ezt velem, a hozzáállásom az egészhez már hullámzó. Néha depis vagyok, és úgy érzem nem vagyok nő, képtelen vagyok teherbeesni egy selejt vagyok, de ezeket igyekszem minél hamarabb elhesegetni és pozitívan gondolkodni. A megoldást keresni nem rinyálni és hinni mert miért ne lehetne? Fiatalok vagyunk, huszonévesek.
2017. febr. 10. 18:23
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem lehet, hogy valójában TÉNYLEG nem akarsz gyereket és mivel a szervezeted ezt pontosan tudja, ezért teszel meg tudat alatt mindent azért, hogy ne legyen gyerek?

Csak egy ötlet, én nem szeretnék gyereket és tudom, hogy sok olyan ember van, aki ezt még magának sem akarja beismerni.

2017. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elképzelni, hogy 3 év várakozás és 2 korai vetélés mellett minden rendben van veled... Mennyire volt alapos és részletes az a kivizsgálás? Mert egy hormonvizsgálat nem egyenlő a kivizsgálással.
2017. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Na leirom az en sztorim!

6 evig probalkoztunk. Amikor eldontottuk h johet a baba egybol sikerult! 8 hetesen misseb ab! Majd 1 ev mulva sikerult ujra, 9 hetesen misseb ab! Kesz voltam... Feladtam mindent! Nem foglalkoztam a temaval... Uj celokat tuztem ki, uj szakmat tanultam, munkahelyet valtottam es eltem az eletem. Eltelt 4!!! Ev

Mentem rakszuresre es a doki mondta h valamit kezdjunk mar a dologgal mert hat na, meg is csak kellene baba!:)

Bele mentem ujbol a kivizsgalasokba. Termeszetesen a vetelesek utam mindenhol voltunk es semmi bajunk nem volt. Szo szerint a genetikatol kezdve a dns-ig, az immunologia, hormonok stb stb minden klappolt, rendben voltunk.

Lett egy hsg-m, az is pipa volt! Majd jott a lombik. Konzultacio utan lett egy pozi tesztem, spontan terhesseg de 6 hetesen megjott, elveteltem. Elso beultetes kovetkezett ami nem jart sikerrel. Sirtam-rittam, de ugy voltam vele, hogy nem erdekel elobb utobb, igy vagy ugy de lesz gyerekem!!:)

Na keszultunk a 2. beultetesre, 3 honap pihi utan. Vartam h jojjon mar meg aztan csinaljuk! Nem jott... Sokkot kaptam, mert spontan terhes lettem ujbol... Nem szamolgattam nem neztem es nem is ereztem semmit mint maskor peteereskor!

Kb 2x ha voltunk egyutt akkor.

Ezek utan bepanikoltam h jaj mar megint rossz vege lesz...:(

Hivtam is a dokim h adjon progipotlast hatha segit ez is valamit... De kepzeld, minden rendben volt vegig, az egesz terhesseg szuper volt( na jo kiveve az h hanytam kb 8 heten keresztul), de boldog vltam attol is! Szoval mar 1.5 eves a kislanyom aki bearanyozza az eletunket! Nekem ő egy csoda!!!😉

Szoval csak azt akarom mondani, hogy tenyleg sohasem szabad feladni! Akkor fog jonni ha nem szamitasz ra!

Kivanom a legjobbakat!👌

2017. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4es. Eddig 3 dokinál voltam szerintük semmi bajom, de bejelentkeztünk egy magánklinikára, találtunk egy lelkiismeretes dokit, csütörtökön kell mennem hozzá. Nagyon remélem ő segíteni, megtalálja a problémát és persze a megoldást is.
2017. febr. 10. 22:47
 8/15 A kérdező kommentje:
5ös. Nem ilyenről szó sincs, már tinédzser koromban arra vágytam, hogy anya legyek.
2017. febr. 10. 22:48
 9/15 A kérdező kommentje:
6os. Köszönöm, hogy megosztottad a csodás történeted, mármint a vége a csoda, a megjárt út szörnyű lehetett :( Gratulálok!:)
2017. febr. 10. 22:50
 10/15 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, hogy miért nem jött a baba miközben nem volt probléma? A túlzott rágörcsölés? ( mert mi babáravàgyók nagyon utáljuk ezt az okot :D )
2017. febr. 10. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!