Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ez normális? Nem...

Szerintetek ez normális? Nem tudom elképzelni, hogy gyerekem lesz valaha?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan 3 éve várjuk a babát, nagyon sokat csalódtam már, egyszerűen képtelen vagyok már elképzelni, hogy teherbeessek,azt hogy elkezd nőni a hasam,mocorg bennem,szülök,és a karjaimba tartom. Csoda lenne számomra, már nem tudom elhinni :(. Ez normális szerintetek és az évek óta tartó várakozás teszi? Ez lenne a "lelkialapú meddőség"?
2017. febr. 10. 18:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én is teljesen egyetértek azzal, hogy ennyi év alatt nem sikerült ( eleve 2 terherbeesés nem fényes) főleg, hogy el is ment..nincs valami rendben, és az orvosok azzal jönnek nekem, hogy nyugodjak le, ne görcsöljek majd eljön az idő.. hát köszönöm szépen, 2 elvileg egészséges ember 3 éven keresztül védekezés nélkül szeretkezik és nincs terhesség. Bezzeg másnál egy kiszakadt óvszerből baba lesz. Na igen ez a sors meg azok a bizonyos fentiek. Nem baj addig fogok menni, amíg meg nem tudom hogy mivan az biztos.
2017. febr. 10. 23:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Mit vársz az új dokitól, mivel mond többet az előzőeknél?
2017. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Terheléses cukor,inzulin volt?Átjárhatósági volt?Meddőségi központban is voltatok?
2017. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocsi h ezt fogom javasolni, de ne görcsölj rá tényleg. Huszonévesek vagytok. Sztem lelki okok ezek inkább mint testiek. Leírom az én tapasztalatomat. Férjem nagyon akart gyereket én nem. Soha nem vágytam rá, nagy hercehurca közepette belementem h próbálkozzunk. 3 hónapig " kényszerből" volt a próbálkozás ( tényleg így volt sajnos) addig nem jött a baba. Amint lelkileg elfogadtam h ennek így semmi értelme hát jöjjön akkor nem tiltakozok belül, rákövetkező hónapban teherbe estem. Ezzel csak azt akarom mondani h nagyon sok múlik azon h lélekben h állsz a dologhoz, ha ott a görcs, bármi miatt is az már nem megfelelő állapot egy babához. Nagyon szurkolok neked! Kitartás!
2017. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, megbeszéltük a férjemmel, hogy a klinikára elmegyünk, és megkeressük a megoldást viszobt elengedjük egy kicsit mostmár ezt a témát, lazulás jön.. :) Mindketten rágörcsölünk már és Isten ne adja egyszer odáig fajul, hogy a házasságunk megy rá. Úgyhogy, szépen lenyugszunk és másdl dolgokkal fogunk foglalkozni. Mindenképp megírom majd a fejleményeket és hogy hogyan folytatódik a történetem.
2017. febr. 11. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!