Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az Uh-os petevezeték átjárható...

Az Uh-os petevezeték átjárhatósági (HyCosy) hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Magán nődokim van és valószínű a következő hónapban megcsinálja ő a magán rendelőjében. Érdekelne hogy zajlik, mert ez ugye nem kórházban lesz, hanem az ő magánrendelésén. Miben különbözik a HSg-től? tudom hogy az röntgenes ez meg Uh-s, de valamiért mégis ugyan olyannak tűnik, nekem legalább is. Sokan írják hogy ez kevésbé fájdalmas mit a Hsg. Köszi :)

2017. febr. 11. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
azért tűnik ugyan olyannak a kettő mert az is. csak az eszközök mások. a fájdalom meg sok mindentől függ. pl fájdalomküszöb, elzáródás mértéke stb.
2017. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt gondoltam, csak mindenhol azt írják hogy ez kevésbé fájdalmas....és hogy a röntgenes sokkal jobban fáj...ezért nem értem miért hisz ugyan az elvileg csak egyiknél uhval nézik másiknál meg röntgennel.
2017. febr. 11. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is Hycosyt csináltak és nekem nagyon fájt,pedig elvileg nem volt elzárodás.Lehet hülyesèget irok de èn ugy tudom a röntgenesnèl altatnak is.
2017. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is magánrendelőben csinálták. Úgy zajlik, hogy felfekszel a szokásos ágyra és felhelyezi a doki a katétert amin keresztül nyomja a kontraszt anyagot. Az fájdalmas amikor nyomja bele,de ha látja, hogy nagYon fáj, akkor szünetet tart vagy lassan nyomja. Ki lehet bírni, persze ha nincs elzáródva a petevezeték, mert ha el van, akkor biztos jobban fáj.
2017. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő, a röntgenes tényleg jobban fáj. Tovább is tart, maceràsabb, véreztem és nagyon görcsöltem utána, pár napig a hasam is éreztem. Az ultrahangos pikk pakk kész volt, csak egy kis folyadék folyt vissza, amit felnyomtak. Kicsit feszített, mert a bal petevezetékkel gondok vannak. Igazából hüvelyben használt eszközök meg technika terén nem tudom mi a különbség.
2017. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!