Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyibe kerül a lombikprogram...

Mennyibe kerül a lombikprogram 2017-ben? Hányat támogat a tb?

Figyelt kérdés
Év elején kezdtük a kivizsgálásokat a BMC-ben. (Rossz 0,5 Anti-Müllerian hormon eredményem miatt előreláthatólag az lesz.)

#lombik #Anti-Müllerian hormon #tb támogatott lombik
2017. febr. 17. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:

5 stimuláiót és az utáni eredményes beültetést támogat az állam. Ha egy stimulációból annyi, és olyan minőségű embrió lesz, hogy marad fagyasztásra is; akkor a fagyasztott beültetés(ek) nem számítanak bele az 5 támogatott alkalomba, tehát nem kell fizetni érte, és nem is fogy több lehetőség.

A 'mennyibe kerül?' nagyon változó lehet: ha TB-sen csináljátok, akkor a gyógyszerköltség 100.000.- 250.000. közötti kb.; de ez sok mindentől függ, és csak a végén tudod meg, hogy mennyi; mert még stimuláció alatt is írhatnak még fel plusz gyógyszereket.

2017. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocs, lehet félreérthető voltam:

Eredményes beültetés alatt azt kell érteni, hogy a leszívás után fejlődnek az embriók, és be is ültetik őket. Nem pedig azt, hogy maga a beavatkozás sikerül is.

2017. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Márc. végén megyek vissza minden eredményemmel. A neten olvastam csak a 0,5 Anti-Müllerian szintről, hogy az nagyon nem jó. Most ettől vagyok betojva, hogy lehet-e még egyáltalán lombik így? 3 éve próbálkozunk, májusban leszek 37 éves.
2017. febr. 18. 11:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedved kérdező! Nem tudom az AMH-n kívül más problémád van-e, de lehet ezzel be kellene próbálkoznod. Azt írják petefészek kimerülésre is jó.

[link]

(van olcsóbb is, ugyanolyan hatóanyaggal)

Veszteni alól nincs. Ki a dokid?

2017. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kolléganőm ilyen AMH-val nem várt tb-s lombikra, ugyanis közölték velük a Kaáliban, vagy rögtön nekiállnak fizetősön a lombiknak, vagy vállalják a kockázatot, hogy mire a tb-s lombikra mehetnek (10-12 hónapos várólista mellett), már nagy eséllyel kimerül a petefészke. Mentek fizetősre, az első nem sikerült, most készülnek a másodikra.
2017. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szentiványi Zoltán a dokim a BMC-ben. Köszönöm a linket, az Inofolicot szedem már egy ideje.


A 10-12 hónapos várakozási idő bevallom sokkolt. :-( Magánúton lombik, Uram Isten, az mennyi pénz, és ha még nem is sikerül elsőre... :-(

2017. febr. 20. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:
A Kaáliban 360 ezer a beavatkozás, ezt fizeti a tb tb-s esetében. Mellé még meg kell venni az injekciókat, alacsony AMH-nál nagy eséllyel a legnagyobb dózist kell mindenből, kolléganőm így kapta. 300-400 ezer körül volt neki összesen. Ezt tb-snél is te fizeted.
2017. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. A Bmc-ben nem tudok várólistáról. Ha minden kivizsgálás megvan, akkor megmondják inszem, vagy lombik a következő hónapban el is kezdik. Szentiványit nem ismerem, aránylag új. Biztos nagyobb dózist kapsz hormonokat, de elsőre óvatosabban bánnak vele a túlstimulálás elkerülése miatt.
2017. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 21. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom fizetősön, nem? Kétlem, hogy tb támogatottnál rögtön lehetne menni a BMC-n, akkor mindenki oda járna. :)

Aki saját zsebből fizeti, az mehet inszemek nélkül is egyből.

2017. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!