Mit egyek a lombikprogram alatt? Az orvos azt mondta, hogy próbáljak meg sok fehérjét, de a húst eddig sem nagyon szerettem, most egyáltalán nem kívánom.

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, egyèl diót, mandulát, gabona magvakat kenyèrbe sütve vagy párolva, növènyi tejeket igyál, tojás, sajtok. Ha szóját eszel/ iszol mindenkèpp bio legyen illetve keresd a csomagoláson, hogy nem gènmódosított. Ja! A szezám mag lemaradt. :-)
2014. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túrót esznek nagyon sokan. nálam a body buildereknél, sportolóknál használatos tiszta fehérjeporok váltak be rizstejjel kikeverve. Nagyon jók még a különféle halak.
2014. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a tejtermékeket javasolta a doktornő, kiemelten a túrót! (persze, a húst is javasolta, de ezt most zárójelbe tettem miattad)
2014. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A túrót milyen formában eszitek? Csak úgy natúr?
2014. szept. 13. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
fahéjjal, mézzel, reszelt almával, vagy mindez együtt. :) lekvárral, esetleg sós verzióban: körözöttnek. Bele a gyümölcsjoghurtba.
2014. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Whey proteint ittam. A hús nem nagyon ment, de azért igyekeztem...
2014. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma kipróbáltam, hogy túrót keverek joghurtba. Brrrrr.
2014. szept. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!