Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A tüszőrepedést lehet érezni?

A tüszőrepedést lehet érezni?

Figyelt kérdés
Nekem mindig fáj és feszít a hasam közép időben mindig nagyon érzem még leülni is fáj olyankor. vajon amikor a tüsző megreped is fáj? van amikor a csúcspontra ér az az nap amikor a legjobban fáj és feszít majd másnapra teljesen megszűnik a fájdalom és nem érzek semmit. ezt én annak tudtam be hogy megtörtént a tüszőrepedés és utána már semmit nem érezni.

2017. febr. 26. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet érezni.Én pont tegnap véreztem pocit,ma reggel barnáztam.+a hasam is fájt tegnap,meg nyilalt alul.
2017. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt, lett is baba, amikor a fájdalom elején próbálkoztunk. :) Nekem fél, 1 napig szokott fájni. Vérzés sose volt.


Viszont vigyázni kell, mert a fájdalom cisztától is lehet.

2017. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2017. febr. 26. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tünetek voltak mindig közèpidöben,gondoltam is hogy na most repedt meg a tüsző biztos.De sajnos ultragangos petérés követès megcáfolta az egészet.Ciklusom 12 napján jelenkezett a már jol ismert fájdalom(pont ugy ahogy te is leirtad)majd màsnapra meg is szünt.Délután ultrahangon kiderült hogy mèg mindig ott van a 20 mm es tüszöm,és ott volt a 15 napon is.De 21 napi progreszeron eredményem szerint valamikor megtörtént az ovulàcio a 15 nap után.De azt viszont eggyàltalàn nem éreztem.
2017. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!