Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegyt pcos- ra? Minden...

Clostilbegyt pcos- ra? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
A párommal 1,5 ève probálkozunk a babával,már minden fèle vizsgálaton át mentem ès aszt monták minden rendben van,pcos- en kivül! Most meg kaptuk a clostilbegyt tablettát mensi 5- dik najátol a legg kissebb dozisban! Meg figyelni nem hìvott visza.Ès most már 8 napja kèsik a mensi ès csak jövöhèten tudok menni dokihoz.Meg csinaltam egy tesztet de,kontroll csìk mellet elö ugrott a másik is de nagyon haloványan! Ilyenkor mivan?! Minden èrdekel!
2017. márc. 5. 06:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha pcosed van, akkor nem ártana egy kis progeszteron a nődokitol. Menj el, mert elvetélhetsz.
2017. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom,aha akkor elvileg van esèly rá hogy tènleg ott van a baba?!
2017. márc. 5. 11:17
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Te láttad a tesztet! Ha volt ott 2 csík, akkor orvos!
2017. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Érthetetlen, hogy stimulált hónapban, PCOS-sként hogy nem kapták progeszteronpótlást... Amúgy háziorvos is felírhatja, csak mondom, ha máshoz nem tudsz addig eljutni.
2017. márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon mert szabin van a nő dokim ès máshoz ugye bár nem lenne jo menni.Igen ott volt a kettő csìk de az egyik az nagyon halovány volt èpp hogy látni lehetett!:( nagyon szeretnènk kis babát akár egy kis remèny?! Hogy valakinek sikerült e az első hónapban a Clostilbegyt- tel?
2017. márc. 6. 19:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy erősödik-e. Tesztelj kétnaponta, ha erősödik, akkor baba lesz, ha halványul, kémiai terhesség volt (vagy ciszta), de akkor meg fog jönni a vérzés. Én a helyedben biztosra mennék, holnap reggel lőnék tesztet, ha erősödött, elmennék a háziorvoshoz, és vele iratnék fel progeszteront (Ultroghestant).
2017. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne statisztikát akarj, kinek sikerült első hónapban. Nekem két év után, 7 stimulált clostilos hónap után (ebből 5 inszeminációval együtt) nem sikerült, és én is PCOS vagyok. De biztos vagyok benne, ha én lőnék pozi tesztet, nem neten kérdezősködnék, vajon sikerült-e, hanem mindent megtennék, hogy ha valóban baba van, megmaradjon. Bár nekem normális orvosom van, és eleve írt fel progeszteront.
2017. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso előtti válaszolo: koszonom,meg fogadom a tanacsod!:((
2017. márc. 6. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Mi újság?
2017. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igenn,erösebb lett :)
2017. márc. 8. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!