Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első closty kúra sikeres lehet?

Első closty kúra sikeres lehet?

Figyelt kérdés
Vagy inkâbb a mâsodik vagy a harmadik?? :(

2017. márc. 1. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nyilván nem bejósolható.
2017. márc. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nemaaar...:D :) en tapasztalatokra gondoltam. Inkabb az erdekelne, potya zöldkezezel? :) kaptal! :-)
2017. márc. 2. 10:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó, akkor tapasztalatot is írok, de hidd el, nem leszel okosabb tőle, hogy VELED mi fog történni. :)


2014-ben volt négy sikertelen Clostys ciklusom. Peteérés lett, baba nem. Utána műtét, átjárhatóság, tükrözés, stb. Közvetlenül a műtét utáni ciklusban Closty + szuris stimulációval terhes lettem, de elvetéltem. Utána az első próbálkozós ciklusban terhes lettem csak Clostyval. Még mindig rendetlenkedik a peteérésem, így megint Clostyt szedek és nagyon reménykedem, hogy megint gyorsan segít.

Drukkolok neked is! :)


#1 voltam

2017. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
6. hónap, eddig nem. De nálam csak 2 hónapja igazolódott az IR és pm alulműködés. Nem a closty hibája. Ha minden más klappol, lesz péd éc meg is reped, plusz a mnyh is jó akár első is összejöhet. Hajrá
2017. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom 1# persze , de erdekel kinek h hatott es segített-e stb stb. Remelem segit neked masodjára is. Tuszorepeszto szurit adhat a nogyogyasz is?! :)
2017. márc. 2. 11:57
 6/12 A kérdező kommentje:
4# akkor neked is nemsokára sikerul,ha jol vagy kezelve. Nagyon drukkolok!!! :)
2017. márc. 2. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Én még nem kaptam soha, ne kérdezd miért.
2017. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak Clostys kezelés mellé én sose kaptam repesztőt, nem volt szükséges. Nőgyógyásza válogatja, valamelyik ad, az enyém csak a szuris stimulálást fejezi be repesztéssel.


#1 voltam megint :)

2017. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És 1-es clostyval nem de szurissal volt péd? Esetleg teherbe is estél?
2017. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erre szerinted van jó válasz? Olyan, mintha azt kérdeznéd, lesz-e a teherbe esési gonddal küzdő nőnek gyereke. A válasz: vagy lesz, vagy nem.

Kérdés, hol a baj. Nekem elvileg csak az, hogy nem volt normális peteérésem, clostillal elvileg lett, de mégsem sikerült a 7 kúrából egy sem, és ebből 5 inszemináció is volt egyben, tehát bizony van, akinek a második és a harmadik sem sikerül. Egyénfüggő.

2017. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!