Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnátok a véreredményem...

EszterOlívia kérdése:

Tudnátok a véreredményem értelmezni? Menzesz 3. Napján volt. Tsh 2.160 Prolactin 251 mU/l Fsh 5. 0 LH 7.3 Ösztradiol 32.9 Progesteron 3.1

Figyelt kérdés
Orvosom annyit mondott ha babát szeretnénk akkor be kell segíteni!!!!!!Ez mit jelent?Annyira rossz az eredmény???Köszönöm

2017. márc. 13. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem értem, ott ültél, miért nem őt kérdezed, hogy melyik eredmény nem jó, mit lehet tenni, hogy akar besegíteni????

érhetetlen

2017. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennyi volt a válasz.. .szerdára kaptam időpontot tőle....ha nem tudsz segíteni akkor kérlek kímélj meg a piszkálástól....
2017. márc. 13. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor kérdezni kell.

ha meg ilyen a dokid, cseréld le

2017. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 műtét között volt is ideje szerinted????Ha ő nincs akkor nem lenne a nagyfiam.. ....ennyi
2017. márc. 13. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:

A THS biztos, hogy magas egy kicsit, babához 1-1,5 körül ideális. "Általános" esetben 4 körülig jó is, de babához ez egy gondolatnyit sok. Tényleg minimálisan több, a többi eredmény határértéken belüli. Önmagában ez még nem indokol besegítés, igaz, a 3. napi hormoneredményből még nem látszik, ha gond van az ovulációddal, sárgatesteddel. Nem tudom, mit tud rólad a dokid és mi alapján mondta, amit mondott. Ezekből az eredményekből ÖNMAGUKBAN még nem következik, hogy besegítés kell. De lehet ugyan ez a 3. napi eredményed ovu nélkül, nekem is minden értékem határon belül volt, amikor nem volt ovum, mivel az csak a 21. napi vérvételen látszik.


Ez amúgy jó kis táblázat, én ki is nyomtattam magamnak. :)


[link]

2017. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tsh-t tuti 2 alá kell vinni. Nekem 2,42 volt,de lejjebb kellett vinni,hogy sikerüljön. Nekem segített az erre kiírt gyógyszer,még abban a hónapban sikerült a pici :)
2017. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy 2 hónapja volt egy spontán vetélésem...meg már nem is vagyok fiatal (36)🙂.Anagyobbik fiammal is az elején 8 hétig voltam kórházban, mert bevéreztem.Remélem hamar jön a picikénk..Jövő szerdán kell mennem az orvoshoz..
2017. márc. 13. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pcos tipusú lelet. Endokrinológust keress.
2017. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lh-Fsh arány nem igazán jo,Inzulinrezisztencuára is utaljat.Én ugytudom hogy ciklus elejèn az Fsh nak kell magasabbnak lennie.
2017. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 vagyok még mindig;ahogy elöttem is leirták a Tsh nak 1 körülinek kène lennie.
2017. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!