Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO szindróma, Clostilbegy,...

PCO szindróma, Clostilbegy, Progesterone Exeltis tapasztalatok?

Figyelt kérdés

ZELMA:

Sziasztok!


Nekem PCO szindrómám van. Szerencsére a cisztákon és a kicsit rendszertelen vérzésen kívűl más tünet vagy rendellenesség nem társul hozzá. Illetve van egy hátsó oldalfali MIÓMÁM, ami az orvosom szerint szerencsére nem akadálya a teherbeesésemnek. :-)


Én is a második ciklusnapon kezdtem el szedni a CLOSTILBEGY-t tablettát, napi egyet. Lett is egy érett tüszőm a 14. napon 15,6mm, méhnyálkahártya 10,4mm. Mellette Femibion 800-at és Cetebe C vitamin-t szedtem. Figyeltünk a terminált együttlétre is. Sajnos nem lett baba.


Jelenleg a második kúrát kezdtem el. A 15. ciklusnapon volt egy 16mm érett tűszőm és 12mm méhnyálkahártyám, ami az orvos szerint kicsit vastag.Bár az előző hónapot nézve szerintem rendben van. Most szednem kell PROGESTERONE EXELTIS tablettát is, mert sajnos van egy kis pecsételő vérzésem az első naptól kezdve. (Ha elfogy a Femibion 800, mivel PCO-m van, áttárek az INOFOLIC nevű terhes vitaminra, vagy hasonlóra, ami mio-izonitolt tartalmaz)


A 18. napon nagyon erős nyílalások voltak a jobb oldali petefészkemben, ilyet még nem éreztem. Szóval reménykedem, hogy volt tüszőrepedés... és eredménye is lesz. :-) Csináltam LH tesztet is, általában két halványabb csík volt rajta, de azért kivehetően KETTŐ.


Aztán az Angyalkákra bízzuk! :-)


Szívesen fogadom a tapasztalatokat.


Köszönöm



2016. jan. 19. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az infolic nem terhesvitamin ;-) Amugy a harmas kezelessel (dieta sport gyogyszer) hogy allsz?? Ez alapvetoen rendbe tudja tenni a dolgokat, persze egy egy egesz eletre szol!! Viszont felelotlen az aki felirta neked erre a clostyt, csak meg jobban cisztasit!
2016. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pco jellegűek a petefészkeim.Számos 8-11mm tüsző van mind2 petefészkemben.Ellenőrzés mellett lehet clostilbegytet szedni,nekem így van már 2 babám.Az első a 3.clostis hónapban fogant,a második 3 clostis hónap után a 4.mentes hónapban.Most ismét babát szeretnénk,2.clostis hónapban vagyok :)

Írj nyugodtan privit.

2016. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ZELMA:

Igyekszem odafigyelni a 'hármas kezelésre', alapvetően az egészséges életmódra.( Bár a csokoládé szörnyen bűnbe ejt :-/ ) Sok jót hallottam például az AVIVA tornáról, amit majd szeretnék kipróbálni. Bár olyannal még nem beszéltem, aki erre esküszik.

A Closti-tól elsőre megijedtünk, de sok böngészéssel rájöttünk, hogy rengeteg PCO-s kapta ezt a hormontablettát. Természetesen én is szigorúan megfigyelés mellett.

Uhh, valóban nem terhes vitamin az Inofolic, csak elírtam...


Köszönöm a válaszokat. :-)

2016. jan. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!