Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti mikor teszteltetek leghamar...

Ti mikor teszteltetek leghamarabb es mikor lett pozitiv a terhességi tesztetek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
2 hettel a beultetes utan
2017. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
4x teszteltem életemben összesen. Mindnél 1 napos késésnél hajnalban/reggel. Egyszer lett negatív, de aznap meg is jött, a másik három esetben rögtön pozitív lett, három gyermekünk van.
2017. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
4 teszt, 4 terhesseg, keses utan 7-8 nappal.
2017. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hmm akkor 12.dpon neis álmodjak poziról. Köszi!!:)
2017. márc. 18. 17:53
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Első terhesség:

9. dpo negatív predictor early

12. és 15. dpo pozitív CB


Második terhesség:

11. dpo pozi walentin

12. dpo pozi gólyahír

14. dpo negatív x epil

17. dpo pozitív x epil


Tudom, türelmetlen vagyok, és túlzásba is estem, nekem ez így megfelelt.

2017. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia koszonom a reszletes infot.

Te honnan számolod/ számoltad a DPOT? A tuszorepedes az első vagy a nulladik nap???

2017. márc. 18. 20:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Gólyahír es xepil van nekemis itthon meg egy romed
2017. márc. 18. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
A nemvárt előtt 2 nappal lett halvány pozi, aztán a nemvárt után 2 nappal erős pozi.
2017. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Verzes elmaradasakor halvany pozi.


(Te vagy aki a 10-9. dpo kozott vacillalt hogy melyiken tesztelt valojaban? Ez a 3. kerdesed ma a temaban :) :) Mondjuk nem zavar, de egyszer leirtad, hogy akkor ne is remenykedj-e ha nega, aztan kulon kerdesben a dpo szamolgatast es most ez :) Figyu, ha ennyire ragorcsolsz, az csak rosszat tesz! Tanacs, de aki ilyen szinten beporog, azt szokta elerni, hogy mar produkal mindenfele tunetet, es a mensije akar 1-2 hetet is kesni fog! Tapasztalat.... ugyanis az agy ugy mukodik, hogy ha egy no nagyon terhes akar lenni, az agy kicsit felrevezeti a szervezetet. Vigyazz ezzel nagyon.)

2017. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia igen ma sajna TÚÚÚL soook időm volt. Bocsanat!:) de most mar kikapcsolom magam. De ma egyedul voltam egesznap. Semmi dolgom nem volt. Menni nem mentem sehova mert Nagymamára " vigyáztam" szval ez így sikerult. :) de leallok. Ha kesik es negativ a teszt elkell mennem orvoshoz h megnezzen aztan abbahagyon ugyis a progeszteront.:) aztan ujra closti. Remelem sikerul nemsokara mar regota megy a kerék.:( majd 12dpon tesztelek most eldontottem h addig nyugivan.:) hnap ugyis ujra lesz elfoglaltsagom. Koszi a jo tanacsokat!:) majd jelentkezem lanyok.
2017. márc. 18. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!