Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után. Lenne pár...

Inszemináció után. Lenne pár kérdésem. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdán volt az első inszeminációm. Ami a legjobban aggaszt, hogy a hőm nem akar felmenni. Ez nagyon elkeserít. Attól félek, hogy nem repedt meg a tüsző. Ovitrellt kaptam, be is lett adva 36 órával előtte, viszont a hasam az inszem után kezdett fájni nagyon, és tegnap napközben. Ma már nem igazán van bajom.

Minden érdekel :) Előre is köszönöm!



2017. márc. 31. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én sosem mértem a hőmet. Sem az inszemeknél, sem a lombikoknál. Szerintem felesleges is, mert a sok hormontól egészen máshogy viselkedik ilyenkor a szervezet. Az Ovitrelle-től meg kellett, hogy repedjenek a tüszők.

Szóval nyugalom! Nem kell méricskélni, figyelgetni magad; csak hinni, hogy sikerül- nagyon erősen!!!

A legjobbakat kívánom!

2017. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen!

Igen, az nekem is megfordult a fejembe, hogy itt azért bele lett piszkálva a hormonokba, talán az is befolyásolja. Holnaptól már nem mérem, felesleges is, hiszen elkezdtem az utrót.

Egy helyen olvastam olyat, hogy inszeminációkor az előkezelés miatt csak 10 óráig életképesek a spermiumok. Erről tud valaki valamit? Sosem hallottam még ezt mástól, a dokitól meg elfelejtettem megkérdezni.

Nektek sikerült a lombik?

2017. márc. 31. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam ilyet. Sőt az előkezelés pont azért van, hogy 'felturbózzák' őket egy kicsit, és a legjobb minőségűeket kapd vissza. Ez ellentmond mindannak, amit valahol olvastál... De ez is egy olyan dolog, amin felesleges agyalni; csak elveszi a hited az egészben.

A 3. lombikunk sikerült ráadásul ikerterhesség lett; sajnos a többször operált méhem nem bírta őket a 20. hétnél tovább, úgy hogy gyermekünk sajnos még mindig nincs... Hatalmas pofon volt ez nekünk, mert már 6 éve küzdöttünk értük; de összeszedjük lassan magunkat, és amilyen hamar csak lehet, újra próbálkozunk.

Neked is annyit tanácsolnék, hogy ha esetleg hosszabb is lesz az utatok a gyermekáldásig; soha sem szabad feladni!

2017. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben tegnap már halvány pozikat teszteltem, egy 10-essel és egy 25-össel (azon jobban látszott).

Mára szépen erősödtek, úgyhogy hő ide vagy oda, bízok a legjobbakban.

2017. ápr. 10. 13:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Neked pedig mielőbbi felépülést testileg-lelkileg, és sikeres lombikot kívánok!

Sajnálom ami veled történt, ez valami borzalmas lehetett :(

2017. ápr. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!