Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Görbeszakértőktől érdeklődök,...

Görbeszakértőktől érdeklődök, hogy vajon jó helyre húzta be a peteérést? Honnan lehet tudni, hogy biztosan volt peteérés?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál, de sajnos nem tudta megmondani, hogy volt e peteérés. Csak egy 38mm-es cisztát, és egy bevérzett tüszőt látott (azt nem tudom már hogy hány mm-es)

Clostit szedtem a ciklus 5. napjától.


[link] Png


2017. ápr. 6. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 6. 21:45
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki?? :-(
2017. ápr. 6. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem e görbe alapján nem volt ovu. Nagyon össze vissza ugrál a hőd? Mivel méred, hol, mennyi ideig?

Ha megreped a tüsző, akkor a hőmérséklet megemelkedik az alaphőhöz képest legalább 4 tized fokot. Nálad az alaphőt sem lehet megállapítani.

2017. ápr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is igy összevissza ugrált ovu elott. Nem derült ki az oka, max hogy több műszakban dolgozom es kivitelezhetetlen volt az hogy minden nap ugyanakkor keljek, bar ha nem dolgoztam akkor is ez volt.

Ha az en gorbeimhez hasonlítom a tiédet akkor akar lehetett is peteeresed ha fenn marad a hod meg par napig.

16hkm.

2017. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!