Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a progesteron a 21. napon...

Eliza2020 kérdése:

Ha a progesteron a 21. napon 0.3 ng/ml ez azt jelenti hogy follikularis szakasz?! Akkor nem vokt ovum es igy nem is esek teherbe?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, ez nagyon alacsony, valószínűleg nem volt tüszőrepedés, ebben a ciklusban biztos nem leszel terhes. Kezelni kell!

De attől is függ, hogy hány napos a ciklusos, ha 28 napos, akkor a 21. napon kell, de pl nekem 35 napos, és én a 28. napon mentem vérvételre. Ha én is a 21. napon mentem volna, nem lett volna normális érték.

2017. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát most 40 napos volt.tudta az orvos de akkor miért küldött a 21. napon?
2017. ápr. 10. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémet is tudta, hogy általában hosszabbak és sajnos rendszertelen is. Olvasgattam a témában és láttam, hogy a tüszőrepedés utáni 7. nap kell. Normál esetben 14. napon van a repedés+7 nap, így jön ki a 21. nap. Hőmérőzéssel néztem, hogy mikor volt a repedés és az azt követő 7. napon voltam, nem érdekelt h az orvos mit mondott....
2017. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem.es lett baba?
2017. ápr. 10. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lett sajnos, hamarosan megyek az eredményekkel a nődokihoz. Meg endokrinológushoz is bejelentkeztem.
2017. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan igazsagtalansag akinek nem kell annak bezzeg jon...
2017. ápr. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!