A teszt negatív, de akkor miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnénk babát, a hormonom jó elvileg, a ciklusaim 33-35 naposak. Ultrahanggal figyeli a nőgyógyászom a peteérést. A 21. napon látott 22mmes domináns tüszőt, azt mondta, hogy másnap, de legkésőbb két nap múlva megreped. Ma vagyok a 41. ciklusnapon, és nem jött meg. Ha a későbbi napot számolom, akkor is az ovu után 18 nappal vagyok. Ma reggel csináltam tesztet, de negatív(vasárnap is csináltam másikfajtát, az is negatív volt). Annak, hogy megjön, semmi jele, a szokásos fejfájás, megjön érzés sehol, helyette erős, de nem fájó alhasi feszülést érzek, olyan vérbőségérzetet. A negatív tesztek után nem reménykedek babában, de akkor miért késik? Persze, húsvét után jelentkezek a dokinál, ha addig nem jön meg, de hátha valaki járt már így.
2017. ápr. 12. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem IR volt. A dokim meg észre sem vette. Orvost kellett váltanom a megoldáshoz.
2017. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ir-nél is van peteérés? Ha van peteérés, a teherbeesés melyik fázisán bukik a dolog? Én is gondolkodtam, hogy a nőgyógyász mellett keresek egy endokrinológust.
2017. ápr. 12. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Számos oka lehet. Pl hogy nem repedt meg és ciszta lett. Nekem így volt. Pedig nem is stimuláltak akkor. UHon meg kell nézni.
2017. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok most. A cikusaim 32-35 naposak szoktak lenni. Most járok a 46 napon és még semmi. Tesztem negatív volt. Semmit nem érzek amit menzesz idején szoktam. Nekem is uh-val nézte dokim a pé-t. Félek hogy ciszta lesz. Vasárnap tesztelek megint és ha negatív felhívom én is az orvosom.
2017. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cintikebabby válasza:
Én is így vagyok 30 naposak a ciklusaim ma vagyok a 34. Napon semmi görcs csak pici atlatszo fehéres folyas, ma csinaltam tesztet negativ lett. Egy kismama barátnöm szerint tul koran teszteltem. Neki azt tanácsolták az elmaradt után 10 nappal kell. Mások szerint mar ki kell mutassa.... Én már nem értem, mindig pontos volt mindig rettenet görcsölök, most elmarad még is negatív :(
2017. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, úgy látom nem vagyok egyedül. Ha ciszta lett, attól is mehet fel a hő? 36,9-37,1 között van az ébredésim, az ovu előtti alaphőm 36,4. Még mindig nem jött meg, az alhasi feszülés továbbra is megvan. Ti is hőmérőztök? Vasárnap tesztelek én is még egyet, a biztonság kedvéért.

Akinek cisztája volt, mi lett vele? Felszívódott magától? Többször is előfordult, vagy egyszeri eset volt? Én úgy hallottam, van aki hajlamos rá.

Utolsónak írom, hogy ha nem tudod pontosan, mikor volt az ovud, akkor van még esélyed, lehet, hogy később volt. Szerintem ovu után 15-16 nappal már biztosan jelzi a babát a teszt, akkor ugye már 1-2 napja késik.

Ugye nem lehet méhen kívüli?

2017. ápr. 14. 07:07
 7/7 cintikebabby válasza:
Ma teszteltem reggel de negativ... Mostmár babába én se reménykedek jovőhétrn doki és remelem kiderül mi van a háttérbe igazábol
2017. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!