Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elmaradt menstruáció, magas...

Elmaradt menstruáció, magas hőmérséklet, és negatív teszt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Amit általánosságban érdemes rólam tudni, hogy a ciklusaim 26-28 naposak, és a luteális fázisaim 11-13 nap hosszúak.

A ciklus első felében 36,3-36,5 között, és a luteális fáziban pedig 36,6-36,8 között szokott mozogni a hőm.


Ebben a hónapban viszont elég furán alakultak a dolgaim:

- 18.ciklusnapon volt az ovulációm (kicsit később, mint szokott, de sikerült "elkapni" LH teszttel és nyák vizsgálattal)

(18. nap után biztosan nem volt peteérésem, mert utána is figyeltem.)

- viszont a hőm az ovuláció után 5 napig csak 36,5-36,6 volt, és 5 nap után felment 36,8-ig.

- A 28. ciklusnapon nem jött meg a menstruációm, amit még normálisnak is gondolok a kicsit későbbi ovuláció miatt, viszont emelett a hőm is felugrott 37,1-re, és elkezdett szurkálni a hasam. (Méhnyakamat is megnéztem egyszer kétszer: nagyon magasan van és kemény)

- Azóta is 37,1 vagy 37,0 a hőm, és még soha nem volt ilyen magas.


Gondoltam biztos sikerült összehozni a babócát, de a reggeli terhességi tesztjeim rendre negatívak. Most tartok a 33. ciklusnapon és a 15. DPO-n, szóval már akárhogyan számolom meg kellett volna jönnie. De nem jött.

Nézegettem a neten HCG szintet mutató táblázatokat, és aszerint előfordulhat, hogy csak a 20.DPO-n megy 25 fölé a HCG szint, csak nem az a jellemző...

Van esetleg valaki akinél ugyanígy alakult az első terhessége? Hogy ennyire későn sikerült csak pozitívat tesztelnie?

Jól jönne egy kis megnyugtatás, vagy tudni hogy mi történik velem.

Köszönöm előre is!



2017. márc. 27. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Erősen gyanús, hogy ez baba lesz.

Nekem rövidek a ciklusaim, 25 naposak, a 13-on volt peteérésem és csak a 29. napont lett halvány pozitív a teszt. A hőm viszont a 25. naptól 37,1 volt.

2 nap múlva tesztelj újra.


(Esetleg ha akkor is negatív, de nem jön meg, és a hőd fent marad, szaladj el dokihoz, nehogy méhen kívüli legyen, mert olyankor is lehet alacsony a hcg, bár ennyire talán nem.)

2017. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Remélem nekem is csak későn mutatja a teszt, és nem ciszta miatt magas a hőm és késik a menzeszem.

Amúgy még mára sem jött meg, és ma reggel is teszteltem egyet, de sajnos még mindig full negatív.

Ma elmegyek venni másfajta tesztet, hátha ez a 25-ös One Step (fertinet.hu-ról) nem "nekem való". De már nem merek reménykedni. :(

2017. márc. 28. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha segít, nekem a Predictor early teszt jó volt és kimutatta késés után 3 nappal, igaz halvány volt de ott volt a 2.csík. :) Aztán nem hittem a szememnek és más nap reggel egy clear blueval teszteltem, nem a digitálissal ami a hetet is ki mutatja, hanem a másikkal de egy szép + volt rajta. :) Sok sikert! :)
2017. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked a babához! :)

Sajnos az én X-epil tesztem ma reggel is totál negatív.

Mondjuk az ébredési hőm még mindig 37,0, szóval amíg nem jön meg, addig tesztelgetek tovább.

A hétvégére elutazunk a férjemmel, szóval ha szerdáig nem változik a helyzet, akkor eredménytől függetlenül elmegyek orvoshoz.

2017. márc. 29. 07:43
 5/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam frissítve tartom ezt a topicot, mert utálom amikor befejezetlenül van itt valakinek a története.

Szóval a helyzet változatlan. A ma reggeli hőm is 37,1 volt, de a teszt összetéveszthetetlenül negatív.

Kicsit rossz ötletnek érzem, hogy csak 6 nap múlva megyek orvoshoz, de nem akarom lemondani az utazást sem, meg hát akkor lesz kerek 6 hete, hogy utoljára menstruáltam, szóval legalább biztos eredményt fogok kapni, és nem azt hogy menjek vissza 1 hét múlva.

2017. márc. 30. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Görbédet nem tudod belinkelni?
2017. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Itt görbém: [link]

Azóta annyi történt, hogy a hétvégén, közvetlenül együttlét után megjött a vérzésem. Másfél hetet késett.

Viszont a hőm azóta is 36,8-36,9.

Szóval ma reggel elmentem orvoshoz, ahogy az eredetileg is tervezve volt.

Anatómialilag mindent rendben talált. Nincs se ciszta, se mióma (se baba). És feltehetőleg volt peteérésem. A késés meg sajnos bármitől lehetett.

Viszont nagyon kedves volt, és mondta, hogy ebben a hónapban mindent szépen kivizsgálunk. Főleg azt, hogy van-e peteérésem, és hogy rendben vannak-e a hormonjaim.

Igaz, hogy nem lett baba (még), de azért most egy kicsit megnyugodtam.

Hőmérőzök, LH tesztelek, és próbálkozunk tovább, és remélhetőleg enneka hónapnak a végére okosabbak is leszünk.

2017. ápr. 5. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!