Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 21. napi vérvétel, segítene...

21. napi vérvétel, segítene valaki az értelmezésében?

Figyelt kérdés

LH: 9.57 IU/l

FSH: 4.20 IU/l

Prolaktin: 685 mIU/l

Prolaktin PEG: 438 mIU/l A visszanyerés > 60%: a minta többségében prolaktin monomert tartalmaz.

Oestradiol: 497.6 pmol/l

Progeszteron: 24.55 nmol/l

Tesztoszteron: 1.450 nmol/l


Prolaktin PEG nem tudom mi, az LH és FSH tudom hogy 1:1 arányban kéne lennie. A 3.napon az LH 4.94 IU/l, az FSH 7.71 IU/l. Nem értem ezt a nagy változást. :(

Jövőhéten megyek dokihoz, de már nagyon ideges vagyok :(

Valaki értelmezné nekem az eredményt?


2017. ápr. 25. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magas a prolaktinod,valószínű ez okozza a többi eltérést,nekem is ez volt,de a 21. napon nem szoktak lh fsh arányt nézni az a 3. napon mérvadó.Ott sem volt jó.A 24,55 progeszteron azt jelzi hogy nem volt peteérésed,de a magas prolaktin miatt nem is tud lenni.Kapsz rá gyógyszert nekem levitte 2 hónap alatt a normál értékre.Ne aggódj,minden rendben lesz.
2017. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Prolaktin peget pedig az emelkedett szint miatt szoktak végezni,akkor valószínű hogy a 3. napi is ilyesmi volt.Sajnos ehhez nem értek én sem,de ebben a cikkben leírják.

[link]

2017. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

PCO-ra gondoltam a mostani eredményeim láttán, ezért is ijedtem meg.

A 3.napi prolaktinom 352 mIU/l volt.

2017. ápr. 25. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
24,55 nmol nál mért ne lett volna peteérése? de volt ovud. 10felett van akkor igazolt az ovu. de tény h alacsony a progi szinted
2017. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!