Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet peteérése annak akinek...

Vikusz30 kérdése:

Lehet peteérése annak akinek egy hónapot kimaradt a menstruációja?

Figyelt kérdés
Áprilisban nem jött meg terhes nem vagyok a teszt szerint. Április hónapban lehetet peteérésem?
2017. ápr. 29. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én fogamzásgátlót abbahagytam januárban. Februárban megvolt. Márciusban kimaradt teljesen. Következő hónapban terhes lettem. Sajnos spontán elveteltem 😢 DE a kérdésedre a válasz. IGEN lehet
2017. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Nagyon sajnálom hogy elvesztetted a babát! Remélem minden rendben van és még soj egészséges babád lesz.
2017. ápr. 29. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
50. napra jött meg aztán terhes lettem. Szóval igen, lehetséges.
2017. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok. Rendben vagyok persze csak bánt a dolog. A lényeg a lényeg. En hasznaltam lh tesztet. Ismered? Nekem a legolcsóbb kimutatta a pete érést,pedig kb 14 évig szedtem gyógyszert,szóval fogalmam sem volt arról,hogy milyen a pete érés érzése. Egyebkent éreztem is,annyira fajt a jobb petefészkem,h menni nem tudtam.este csinaltam egy tesztet ami erősen potitiv lett lh-ra. Másnap reggel együtt voltunk. Igy sikerült. Persze az mas kerdes miert nem maradt velunk. Remelem a következő sikerult. Neked mikor kell nemvarni?
2017. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ismerem az lh tesztet. De még nem probáltam ki. Április 10.én kelet volna megjönni. Most ahogy szémoltam már kelet volna lenni peteérésnek.
2017. ápr. 30. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!