Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van jelenleg a Zafír barát cseréjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvastam régebbi bejegyzéseket ,ott még az összetevők másképp voltak.Csak 200 mg volt amit én vettem egy hete az 300 mg pirított barátcserjét tartalmaz.

Egy hete volt méhpolip műtétem.Egy nappal rá el is kezdtem szedni.Remélem hasznos lesz számomra.Miota kiderült hogy polipom van a menszeszem is 18-21napos volt.bizom benne hogy ennek hatására is be fog állni illetve. a polip nélkül csak jobb lesz minden majd.

Várom egy cipőben járó sorstársaim tapasztalatait😊😊



2017. máj. 2. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem. Nem rég volt egy középidős vetélésem. Nagyon beindult utána a tejelválasztás, a prolaktinom az egekben volt. 1 hónapja szedem, és hormonjaim visszaálltak normál szintre, sőt: tankönyviek lettek. A ciklusomról még egyelőre nem tudok nyilatkozni.
2017. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Most egy hét után még nem tudok semmi pozitívat mondani de remélem majd egy hónap múlva már nekem valami jó irányba változik és bízom benne ,hogy akár a teherbeesésben is segít.Nagyin sok ember mondta már hogy egy hónap zafír barátcserje szedés után pozitívat tesztelt😊😎😇😍😇de jó is lenne.nekem meg missed ab-om volt tavaly.Már lehet akkor is megvolt a polipom.
2017. máj. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!