Mit csináljak? Ugye nem vagyok beteg!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van,hogy már 22 napja nem jött meg. Csináltam már kb 3 tesztet->negatívak lettek. Néha hányingerem van, nagyon sűrűn járok mosdóba,alhasi görcseim vannak. Ma voltunk együtt a férjemmel és kicsit (világos) barnás folyásom volt. Eddig még soha nem volt ilyen folyásom és a hasam se szokott görcsölni ha megjön. Orvoshoz még nem merek elmenni mert 6-án kellene most megjönnie. Nagyon remélem hogy nincs semmi baj. Szeretnénk a Férjemmel kisbabát.

2017. máj. 3. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

?! Ha 22 napja nem jött meg, nem 6-án kéne megjönnie, hanem 22 napja kellett volna.

Ha babát szeretnél, fordulj orvoshoz.

2017. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig en elmennek orvoshoz mert lehet azert nem jott meg mert

1. nem volt pereeresed (ki tudja kovetkezo honapban lesz-e?)

2. Kimaradt menzesz es barnazas hormonzavar is lehet, amit meg lehet gyogyszerrel kell beallitani


Szovalha babat akarsz (meg amugy sem) ez nem jatek, lasson egy doki amint lehet....ha nem mesz el lehet hogy hiaba probalkoztok..

2017. máj. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Április 3-án voltam orvosnál és nem volt semmi gondd. Azt mondta hogy szedjek vitamint. Most szedem a Czeizel 1 vitamint meg az E-vitamint. Eddig soha nem késett és nem volt még ilyen folyásom. Ez is csak tegnap este volt. Azóta semmi ilyen nincsen.
2017. máj. 4. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jo, az egy honapja volt....azalatt barmi tortenhetett. Meg ez nem keses, 22 nap konkretan mar KIMARADAS. Ami mikor tortenik sokaknal? Ha nincs peteeres. Meg hat a hormonzavar is elkezdodik valamikor...lehet hogy (amennyiben az van), szerencsed van es az elejen elcsiped.


Nem ijesztgetni akarlak se aki gyereket akar annak nem szabad ilyeneknel homokba dugni a fejet.

2017. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Miért nem mész orvoshoz? Ha nem mész el attól jobb lesz? Nem. Csak fokozódik lehet a probléma, ha van.


Ha beteg vagy, vagy összeszedtél valamilyen fertőzést, attól nem gyógyulsz meg, ha nem mész el a nődokihoz és otthon stresszeled magad, meg várod, hogy elmúljon....


Menj el orvoshoz.

2017. máj. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ciszta, gyulladás, megkésett vetélés de akár egy élő baba is a dologban.


A 22 nap késés valamit jelez.Menj orvoshoz!

2017. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!