Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció és lombiknak...

Inszemináció és lombiknak mennyi az ára? Államilag finanszírozottra gondolok, ha jol tudom csak a gyógyszerekért kell fizetni, de akkor azok mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 4. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, TB-s lombikokon voltunk csak a BMC-ben csinálták.


Az elsőre a lombik konzultációtól (Előtte voltak inszemek is) számítva, 2 hónapot vártunk, magára a konzultációra szintén két hónapot, tehát így 4 hónap volt a várólista. A lombikok között csak a kötelezően előírt 3,5 hónapot kellett kivárnunk.


Az első lombikunk 2016. májusban volt, szóval lehet azóta hosszabb lett a várólista, de a barátnőm ugyanakkor igaz másik intézetben, de 10 hónappal későbbre kapott tb-s időpontot.

2017. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

10-es az inszemnél nem szokott lenni váró lista.

Én Szegeden csináltattam mindkettőt a Nôi klinikán tb-re,de amint megjött irták is fel a gyógyszereket és a 13 és 14 nap volt inszem. Itt egymás utáni napokon 2-szer csinàlják.

A másodiknál egy ciklust kihagytam és ahogy megjött mentem is a dokihoz.

2017. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13%

Lehet hogy várólista nincs, de gondolom tb-re nem is lehet összeegyeztetni a munkkaidővel. Ha azt nézem, hogy egy szimpla vérvételre elmegy t-s sima vérvételre fél nap, akkor vajon ezeknél hogy lehet?


Sajnos kell a munka, mert kell a pénz, és nem tehetem meg, hogy kórházba járkáljak folyton és emiatt szabikat vegyek ki. Inkább kifizetem magándokit, aki szerintem körültekintőbb is, mint az sztk-s orvosok, egy-egy konzultáció volt akár 40 perc is, szóval legalább foglalkozik velem.

2017. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Inszemnél Tapolcán sincs várólista. Én meg inkább eljárok Tb-s alapon ingyen. Amit így megspórolok az több mint amit azzal keresnék, hogy dolgozom. Pedig nem vagyok munkakerülő, előző terhesegemmel is végig dolgoztam.
2017. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Simán össze lehet egyeztetni. Ultrahangra az intézet nyitása rá mentem mindig (7.30), legkésőbb 8.45-re beértem dolgozni. Egy napot nem voltam szabin vagy táppénzen. Az inszem napján és utána nap amúgy sem dolgoztam volna.
2017. máj. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!