Ha menses előtt 1 napig barnázok csak, az gondot jelent a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Rendszeres ciklusaim vannak: 26-30 naposak, 5 napig tart. 1 nap barna előtte és 1-2 nap barna a végén. Első nap barna maszatolás, második nap barnával kezdődik, de a nap estefelé már pirosra vált.

2017. máj. 5. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
De aznap estefelé már pirosra vált. Így akartam írni.
2017. máj. 5. 21:15
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Ugye te sem gondolod ezt a kérdést komolyan? Semmilyen mértékben nem befolyásolja.
2017. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
De igen, befolyásolhatja, hormonzavar, progihiány tipikus tünete. De nem feltétlenül jelent bajt. Ha mondjuk fél évig nem sikerül teherbe esni, érdemes dokihoz menni.
2017. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Volt egy vetélésem 7 hetesen, ami barnázással kezdődött, mármint a terhesség. Azt olvastam, hogy akinek 3-4 napig barnázása van a menses előtt, annak progihiánya lehet. Ezért kérdeztem, mert nekem csak 1 nap. Mivel van már 2 fiam, akik teljesen problémamentes terhességből születtek, csak tudni szerettem volna, hogy ez lehet-e a gond. A nődoki szerint nem kell vele foglalkozni, mivel van 2 egészséges gyerekem, egyszerűen ez most így alakult, valószínűleg beteg lett volna. Járt már így valaki, hogy ilyen előzmények után terhes lett és egészséges lett a vetélés után a baba?
2017. máj. 6. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Világ életemben barnáztam mensi előtt 1-2 nap.

Három gyerek első hónapban összejött.

Utána sok év kihagyás után a negyedik terhesség vetéléssel végződött. A vetélést követendő azonnal, amint lehetett, sikerült a baba. Ott is volt barnázás kicsit az elején. Végül nem volt semmi baj.

Nem szedtem egyszer sem semmilyen hormontartalmú gyógyszert.

Ne aggódj! A korai vetélés nagyon gyakori, legközelebb minden rendben lesz.

2017. máj. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor reménykedem. Én áprilisban vetéltem, most jött meg az első mensim, ha elmúlik, próbálkozunk.
2017. máj. 7. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!