Mennyire magas prolaktin szint okoz gondot teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp gondot okoz.Nekem most 951nmol/L

nagyon magas,határérték 440.6 éve szeretnénk babát.

2016. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
21. napi határérték nem 600 körül van? Nekem aznap nézték és pont annyi volt, amennyi a határérték. Ezért kérdezem.
2016. jún. 13. 10:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Az már sok.Menj el egy endokrinológushoz,ínak rá gyógyszert,mert ez gátolja a teherbeesést.
2016. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ez már sok. Megmondom őszintén, nem próbálkozunk, viszont az eredményeim miatt elgondolkoztam rajta, vajon miért nem estem teherbe soha a lutri védekezési módszereink mellett. Úgyhogy ebben a hónapban már védekezés nélkül is együtt voltunk. Kíváncsi leszek. Ráadásul az ösztrogénem meg határérték feletti.
2016. jún. 13. 12:10
 5/13 anonim ***** válasza:
sajnos az a baj,hogy ez a hormon az anyasági hormon,ami akkor magas ha szoptatunk,vagy terhesek vagyunk így úgy érzékeli a szervezet hogy nem eshet teherbe,így kilöki a szervezetből a megtermékenyült petesejtet is,mivel olyan mintha már terhesek lennénk,ezért nem engedi még egyszer a szervezetnek ezt.Van mikor sikerül így is,de nagyon kicsi az esélye és magas a vetélés kockázata.Ezért inkább kezeltesd.
2016. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ezt leírtad. De nem lehet egyébként, hogy a stressztől emelkedett meg ennyire? Mert olvastam, hogy az is emeli. És elég ideges voltam a vérvétel reggelén.
2016. jún. 14. 09:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk az én munkahelyem sem egy relaxációs központ :) Szerintem nagyban befolyásolja a stressz,de nekem azt mondták hogy nem elég ha lenyugtatom magam,nekem már gyógyszer is kell hozzá.
2016. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, alapállapotban nem tudom mennyi nekem. De aznap reggel eléggé kivoltam a vérvétel miatt eleve (3-4 órát aludtam csak). Másrészt HCG-t is néztek, az is rátett egy lapáttal. Ráadásul párom vitt el betegen, így az miatt is ideges voltam, hogy most ott vár rám órákig. Szóval simán lehet, hogy csak ez miatt lett magas, én meg utólag idegesítem magam rajta, hogy ez miatt akkor most nem tudok majd teherbe esni... :/
2016. jún. 14. 13:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen,ezt többször kell nézetni.Nekem a múlt hónapban lett kétszer,először volt 651,akkor én is ideges voltam, mert elém mentek,másodjára volt 951,akkor tök nyugodt voltam.
2016. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem. Hát most akkor nem tudom vissza menjek-e majd ezzel...
2016. jún. 14. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!