Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ha valaki nagyon...

Szerintetek ha valaki nagyon régóta mondjuk 10 éve nem esik teherbe, akkor ott nagy gond lehet? Vagy az nem befolyásolja? Elég egy kis 'eltérés' is hozzá?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Három ismerös családnál is kb ilyen idötartam volt, amíg nem sikerült a baba. Utána örökbefogadtak egyet, és két hónapon belül terhes lett a nö.
2017. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet komoly probléma és lehet valami kicsi hamar helyrehozhato, de ezt csak az orvos tudja megmondani.
2017. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoval akkor kicsi is benne van a pakliban? Értem ez volt a kérdés lényege, mivel azt hittem hogy ha ennyi ideig nem sikerül valakinek akkor ott már tutira nagy gond van... Tudom hogy orvos tudja konkrétan megmondani
2017. máj. 8. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
kicsi is lehet,nekem az volt.
2017. máj. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó megkérdezhetem mi volt az a kicsi és mi oldotta meg? És mennyi idő alatt?
2017. máj. 9. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:

pajzsmirigy alulműködés. egy tabletta rendbe rakta 3 hónap alatt.

de ebből ne vonj le következtetést,mert millió oka lehet,hogy nem esel teherbe.

azért az esetek többségében tudnak segíteni ma már akkor is,ha bonyolultabb a dolog.

2017. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!