Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A ciklus 15. napjától elkezdet...

A ciklus 15. napjától elkezdett progeszteron szedés segíti a beágyazódást, teherbeesést?

Figyelt kérdés
Orvosom azt javasolta, miután szép peteérést látott ultrahanggal a ciklus 10. napján, hogy a 15. naptól kezdjem el szedni a progeszteront (gondolom a tüszőrepedés után kb.). És ha megjön a következő menszesz, akkor hagyjam abba, viszont, ha nem, és terhes lettem, akkor ugyanúgy tovább. Szerintetek ez növeli a teherbeesést? Másnál volt esetleg ugyanígy?

2017. máj. 15. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Ha az orvos ajanlotta akkor felesleges az utca emberet egy "szerintem" erejeig kikerdezni. Jobban tudja ezt az orvos, mint egy konyvelo, haztartasbeli, pultos vagy jogasz.
2017. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem növeli a teherbeesést,hanem ha az kialakul /létrejön ,akkor segít a terhességet megtartani.:) én is tuszorepedes utan szedek napi 1x1 utrot
2017. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!