Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs mikroszkóp kinek...

Ovulációs mikroszkóp kinek mennyire vált be?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvosom mondta, hogy maximum dísznek jók. Amik tényleg használhatóak, azok orvostechnikai felszerelésnek minősülnek és több százezer forinttól indul az áruk (laborokban is ilyeneket használnak).

Még ő se tudná használni a civileknek árultakat, hiába nagyobb a szakértelme, egyszerűen nem elég jó minőségűek ilyen célra.

2017. máj. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem pont ma ajánlotta egyik ismerősöm,nekik ezzel sikerült a baba...

Holnap veszem át én is a gyógyszertárban hátha működik.

Van sima vizeletbe mártós tesztem is,már egy 4 napja vannak ovus-s fájdalmaim,eddig is halvány csíkos volt,most meg mikor közeledne a tüszőrepedés elméletileg,most meg még halvány csíkom sincs, full negatív :(

Úgyhogy én kiprobálom ezt a mikroszkóp izét...hátha.

2017. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ovu teszttel én is úgy jártam, hogy néha egyszer-egyszer megjelent egy halvány csík, de soha nem volt pozitív. Pedig a vérképem szerint van peteérésem. A mikroszkóp pedig számomra értelmezhetetlen :( az ábra sem a pozitívra, sem a negatívra nem hasonlít :( Tényleg csak dísznek jó sajnos
2017. máj. 30. 21:22
 4/5 anonim válasza:
Szia.Ma kipróbáltam ezt a mikroszkop izét...hát érdekes :) nem igazán tudom mit láttam...de elvileg ma volt ovum naptár szerint,így inkább tegnap is meg ma is próbálkoztunk hátha...én hőmérőzni nem tudok mert 5kor kelek,a párom meg még alszik olyankor,azt meg ugye fekve érdemes. Max ha így sem jön be eljárok középidőben dokihoz,hogy nézze meg van e peteérésem. Habár érzem mindig,sőt nyák alapján is van,teszt mégis negatív. Sok sikert Neked :)
2017. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is sok sikert.. Ez az ovu miki nagyon fura ábrákat mutat, egyikre sem hasonlít, sem a negatív, sem a pozitívra :( A hőmérőzést már én sem csinálom, mert semmi értelme. össze vissza görbéim voltak, és ezek a "modern" digi lázmérők - hát - ahányszor megmérem mindig más értéket mutat...
2017. jún. 2. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!