Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit jelent az LH teszteken az...

Mit jelent az LH teszteken az érzékenység?

Figyelt kérdés

Nekem 25-ös érzékenységű ovu tetszem van. Ez azt jelenti, hogy 25től pozitív, vagy hogy 25nél kezd mutatni valamit?

Nekem nagyon halvány egész termékeny időszak alatt már második hónapja, nem volt még pozitív, de a hőgörbém jó. Lehet érzékenyebbet kellene használnom, mert olyan típusú vagyok akinek kevés a hormonja?

Vagy nincs egyáltalán peteérésem? (Szoktam érezni egy kis fájdalmat is)


2017. jún. 6. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenkepp probalkozz meg egy 10-es erzekenyseguvel, valoszinuleg arra van szukseged.

Biztosan termelodik lh hormon, hiszen a 25-os is jelez neked, de ezek szerint nem uti meg a pozitiv szintet.

(Szerintem egyebkent 25-tol jelez pozitivat, tehat rendesen nagyon eros masodik csikot. De igazabol lenyegtelen, a fontos az, hogy a 10-eset is forgalmazzak, neked az lehet a befuto.)

Peteeresed ettol fuggetlenul siman lehet, az lh hormon alacsony szintjetol fuggetlenul.

2017. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!