Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet a probléma? Miért...

Mi lehet a probléma? Miért nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésre szedek euthyrox25öt,eddig nem volt peteérésem sem.Az elmult honapban clostilbegyttöl volt egy érett petém,ami meg is repedt mert kesőbb volt egy jó erős ovu tesztem.együtt voltunk mikor mondta a doki,aztàm utrogestant szedtem....és 30.napra megjött:(( mi lehet a baj? Férjemnél minden rendben..

2017. jún. 12. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1. Mióta próbálkoztok?

2. Endokrinológushoz is jártál?

3. A férjedet vizsgálták?

4. Az összes ilyenkor lehetséges vizsgálatot elvégezték?

5. A belső nemiszerveidet átnézték UH-val? Nincs beszűkült petevezeték, stb.?

2017. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A fenti kérdések jók.

De összefoglalom: miért nem estél teherbe az első alkalommal, amikor végre volt egy petesejted?

2017. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezek a vizsgàlatok mind megvoltak...endokrinologushoz is jarok...
2017. jún. 12. 10:20
 4/14 A kérdező kommentje:
1éve próbàlkozunk..:(
2017. jún. 12. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Először volt peteérésed, szóval kb 25% volt az esélyed a terhességre.

Akinek nincs semmi problémája annak is ennyi esélye van egy ciklusban.

Ne aggódj, tudom az egy év sok de nem megy olyan könnyen ez. Mostmár minden hónapban amikor peteérésed van leglább van esélyed. (Eddig nem volt semennyi ha nem volt peteérés)

Tudom elcsépelt de türelem.

2017. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt ovud, kb. mostantól próbálkozol.
2017. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ne keress erre választ, viszont jó úton jártok... majd legközelebb
2017. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:* rendesek vagytok nagyon! A mult ciklusban pé kor volt egy erős pozitiv ovu tesztem...akkor ez feltételezi h kijött a pete a tüszőböl ugye?..mert mo dta a doki h nem ad még tüszőrepesztő szurit...kivàncsi vagyok most ebben a hónapban fog?!
2017. jún. 12. 14:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem utana is nezte. H na itt a pete.. Aztán ket nap múlva nincs pete.. Megrepedt. Vagy ja.. Olyan is vt h closty meg ovitrelle. De akkor se tesztre hagyatkoztam, hanem nézte. Amugy igen valószínű h volt ovu de nem 100%. Hőt meg talan mindegy is merni ha kapsz utrot..
2017. jún. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na a masik h ha kb 14napra jott meg a pozitív ovuteszt utan az is ezt jelentene de ebbe is bezavar az utro.

Bnomnek olyan volt h nőttek tuszoi kb 20. napra, de a doki azt mondta valszleg ciszták es nincs bennünk pete,ért utana sem nott meg a progeszteronszintje ha mar ultrahangon nem latszottak. En ilyet amugy előtte sose hallottam es azóta sem foglalkoztam vele, nem olvastam utana, de neki a ciklusai irtó hosszuak vtak. 45nap v tobb.

2017. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!