Októberbe hagytam abba a gyógyszert azóta összevissza jön meg. Visszamenőleg így 32,36,31,42,44 napra. Érdemes ezzel felkeresnem a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
A baba sem jött még össze.Férjem 3hónapja volt vizsgálaton 16m/ml volt a sperma szám.20% volt csak a jól mozgó.Inszemet ajánlott az orvos.Javulhatott 3hónap alatt neki?Erdemes már újra megnézetni a spermáját.?
2017. jún. 12. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen érdemes dokihoz menned, de olyat keress, aki endokrinológus is egyben.
2017. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat elsőre nekem ez a 16m/ml nem tunik fenyesnek a 20%al. De ezt te is írtad. Nekünk az elso rossz eredmény utan (8m/ml) kellett egy ismétlő. Az 4-6 hettel megerősítette, h nálunk gond van az ő oldalán. (7m/ml lett egy vodornyi vitamin hatasara, de ez is édes keves, plusz nálunk sok volt a degenerált 98%a hibás volt bar jol mozgó volt 80%..)

Na közben engem is vizsgalgattak. (végül nalam minden jo volt, de nekem nem is volt ennyire szabálytalan a ciklusom.. Ok, volt 32 napos ket ev alatt egyszer, meg egyszer 25... Amúgy a többi 28-29.)

Azért en fogyoztam meg egészségesen éltem, neztek peteerest, hormonsort cukrot, inzulint, pajzsmirigyet. A páromat is kivizsgaltak, visszere volt, megműtötték. Nálatok ennyire nem keves a sperma de a helyetekben en utananeznek az okanak.


Neked voltak ilyen vizsgalataid? Hormonok? Nekem pl a páromat is küldte az andrologus hormonos vizsgálatra meg ultrahangra.

2017. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem még csak sima vizsgálat volt.Páromnak volt uh is meg hormon is ott rendben van.De most visszahívom a dokimat meg a páromet is egy vizsgálatra mert valami nemjo ez biztos.Megbeszéljük hogy legyen a továbbiakban.Nem türelmetlenség mert van már egy kisfiam de nála nemvoltak ilyen "bonyodalmak" ugyh tudom h valami nemstimmel
2017. jún. 12. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyu akkor lehet az inszem jo lesz.. Sztem ott igy is ugy is csinálnak előtte spermiogramot.
2017. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az inszemhez nemkell eltelni egy év sikertelen próbálkozásnak?Mi 9 hónapja próbálkozunk
2017. jún. 12. 15:55
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha inszemre kerülne a sor akkor azt hogy oldjuk meg ha pl a párom pont nincs itthon mikor ovulácio van?Mert úgy dolgozik h 10 napot kinnt van 4et itthon és szabira nem igazán jöhet el
2017. jún. 12. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
hát a hogy oldjátok meg részt nem tudom... ott kell lenni tudtommal. az egy évre annyi tudok mondani, h feltételezem nem volt veletek ott a doki így ha azt mondod " közel egy éve próbáloztok" nem köt beléd... mellesleg ha neki bizonyítottan keves a spermaja, neked gáznaz ovud, akkor próbálkozhatnátok évekig.. akkorse.. szóval ok h van a protokoll de ésszerűtlenül nem csinálják.. pl egy nőnek akinek nincs petevezetője, nem kell x db inszem a lombik előtt...
2017. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ertem es köszönöm :)Szombaton ha erdekel irok.megyek énis meg a párom is orvoshoz :)
2017. jún. 12. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Okes. Szorítok nektek.
2017. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!