Hanyadik dpo-n vagyok most?

Figyelt kérdés

júli 11-én, vasárnap délután volt inszeminációnk, de akkor még csak repedni kezdett a tüsző. a stimu miatt nagyon nagy lett, bevérzett, de a repedést már látta az orvos, ezért mondta,h ogy mehet az inszem. Aznap este azt hittem meghalok, annyira fájt az alhasam, férjem szerint akkor repedt meg teljesen, és mivel nagyon nagy volt, meg bevérzett, ezért görcsöltem. előző inszem után nem volt ilyen.

A doki utasítása szerint együtt kellett lennünk hétfőn reggel és hétfőn este is pluszban, és a progit is hétfőn reggel kellett elkezdenem szedni, nem vasárnap este.


Nem tudom, hogy honnan számoljam a dpot. vasárnaptól vagy hétfőtől?



2017. jún. 19. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha vasárnap volt az ovuláció, akkor hétfő az 1. Dpo (days past ovulation- ovuláció utáni napok).
2017. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de előző inszemnél azonnal együtt kellett lennünk inszem után, most meg külön mondta, hogy vasárnap ne, és majd hétfőn reggel viszont kötelezően, plusz este is.
2017. jún. 19. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!