Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » UH-s peteérés követésre...

UH-s peteérés követésre hányszor és hányadik ciklus napon érdemes menni?

Figyelt kérdés
a magán doki akihez járok jelenleg külföldön tartózkodik és javaslatként ráírta hogy 5 és 12. napon menjek uh-s peteérés követésre, nem számít hogy ő nincs most itt az uh-s hölgy megcsinálja. De az 5. ciklusnapon még eleve megvolt a mensim, ahogy a 6.dikon is. Szóval nem értem miért azt írta hogy 5. és 12. nap. Ezen a két napon akarja hogy menjek uh-ra? Ma tudtam bemenni és holnapra mondták hogy menjek be a szonográfus nőhöz és megcsinálja. Az lesz a 9. ciklusnap. Szerintetek? és azt olvastam hogy a 10. ciklusnap körül elég menni. köszi

2017. febr. 8. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 12 nap jó! Az 5 fura, de ha ezt írta....
2017. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ én is furcsának találtam. lehet úgy akarta írni hogy az 5. és a 12. nap között. de az 5. mindenképp korainak tartom. megyek holnap a 9. napon és szerintem hétfőn kedden a 13-14. napon. remélem lesz peteérés :)
2017. febr. 8. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 9.11.13.15. napon voltam.Így szépen nyomon követték a peteérésemet...vagyis hogy nincs peteérésem :(
2017. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.cn-tól kellett mennem 2-3 Naponta.Amikor nem volt ovum akkor kb 22cn-ig jártam,mert korábban nálam előfordult 24cn-I ovu
2017. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!