Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Beültetés után...

Lombikosok! Beültetés után 10. napon mindjárt megjön érzés normális?

Figyelt kérdés
Szerintem a gyógyszerektől nem fog megjönni. Sokszor rámtört az álmosság és hangulatingadozásaim vannak két napja. A cicim nem fáj. 4nap múlva teszt. Az utrogeastan amikor kifolyik kicsit viszket tőle odalent. (3x2)

2017. jún. 25. 12:22
1 2
 11/12 anonim válasza:

Igazán sajnálom. :(


Tudom milyen érzés.Most itt van a nyár pihenj kapcsolod ki és ha úgy érzed vág bele újra.


Én nekem idén lett volna ( márciusba ) a 3 dik lombik de férjem egészségügyi állapota miatt halasztottunk és valószínű a szeptemberit is csúsztattnunk kell.

2017. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. Nem tudom milyen statisztikak vannak ha az elso ketto nem sikerult utana mennyi esely maradt a kovetkezokre. Szerintem mi befejeztuk.
2017. júl. 4. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!