Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hányadik inszeminációja...

Kinek hányadik inszeminációja sikerült?

Figyelt kérdés
Nekünk már a 2. nem sikerült, most jön a 3. Van esély arra, hogy összejön? Vagy minél tönn inszem nem sikerül, annál valószínűbb, hogy így nem tudok teherbeesni?

2017. jún. 26. 07:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült az inszem (3 volt), csak a 3. lombik, viszont ismerek olyat, akinek az 5. inszem sikerült, ikrei vannak.
2017. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a harmadik sikerult, de par sajnos 5 hetesen elment. A negyedik inszemem is sikerult, vele most vagyok 14 hetes terhes.

Paromnak van extran keves spermaja, 2-3 millio osszesen tisztitas utan.


Sok sikert neked, ne add fel!

2017. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én most várom az első inszem eredményét. De nem szabad csuggedni 2 sikertelenség után. Az inszem esélye 5-15%. Én nem is élem béke magam, hogy sikerülni fog, nincs semmi tünetem mint az első terhessegemnel. Egyébként sokat beszélgettem az intézetbe járó nőkkel és van akinek az első sikerült, van akinek a harmadik, de van akinek a hatodik sem. Ez sajnos ilyen.
2017. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék csüggedni, tudom, hogy nem lehet feladni. Mondjuk annak, akinek már van egy gyermeke, szerintem könnyebb. 24 hónap próbálkozás során még 1x sem láttam 2 csíkot, csak ovu teszten :(


Néha azt érzem, nincs már erőm, de aztán győz a vágy, én megpróbáljuk újra, Most is csináljuk, amint lehet, a 3. inszemet.

2017. jún. 26. 09:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok, mi majdnem 2 es fel evet vartunk hogy sikeruljon!


Bizni kell benne! A negyedik inszemnel szinte biztos voltam benn hogy nem sikerult, vegig mindjart megjon erzesem volt, de nem jott meg. Hidd el amint meglattam a ket csikos tesztet, nem akartam beleelni magam, az elozo vetelesek miatt.


Amikor 6 hetesen mentem ultrahangra es meglattam es meghallottam Ot, akkor tudatosult bennem hogy most tenyleg sikerult.


Tudom milyen frusztralo ez az egesz varakozas, de az egyetlen tanacsot amit tudok adni az az hogy bizz benne, higy magadban es a parodban, es a bababan is :)

2017. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát azt hiszem, nem lehet máshogy, csak előre.

A férjem azt mondta, nincs választásunk, egyszerűen csak az az egy út van, hogy megyünk tovább. Igaza van. remélem a 3 lesz a szerencseszámunk.

2017. jún. 26. 10:14
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Az első gyerekre mi is vártunk sokat, le sem írom, hogy mi mindenen vagyok túl, műtétek és egyéb nyalánkságok, és hány milliót költöttünk el, hogy ő sikerüljön. És nehogy azt hidd, hogy könnyebb a másodikra vágyva. Sőt. Mivel én már átéltem az örömöt amit egy gyerek ad, így még jobban vágyok rá. Én akkor sem keseredtem amikor az első gyerek előtt azt mondták, hogy soha nem lehet gyerekem. Mentünk tovább másik orvoshoz, kerestük a megoldást.
2017. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ebbe bele sem gondoltam, hogy emiatt fokozódik a vágy, hiszen már tudod, milyen az, amikor babát vársz, babád születik.

Én egyelőre csak álmodok ezzel, meg fantáziálok.

remélem meg fogom én is tapasztalni hamarosan.


Igazából feladni úgysem tudjuk, arra nem lennénk képesek. évi 3x mehetnénk el nyaralni lassan ciprusra, meg hasonlóan szép helyekre abból a pénzből, amik a babaprojektre mennek el. Orvosokra, táplálékkiegészítőkre, pre seed-re, méhpempőre és hasonló csodadolgokra. Talán be fog jönni.

2017. jún. 26. 10:26
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi már 3 éve próbálkozunk. Túl vagyunk 2 inszemen amik nem sikerültek,2018. szeptemberére kaptunk időpontot lombikra :( Lehet h érdemesebb volna nektek is felkeresni egy lombikos intézményt mert nagyon hosszú a várólista.
2017. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, szeptember elejére kaptunk konzultációra időpontot a bp-i kaáliba. Én már arra is gondoltam, hogy az első lombikot megcsináltatnánk önköltségesen, de ahogy számolom, 7-8százezer lenne, és nem is biztos, hogy sikeres lesz. Jó lenne, ha sikerülne a 3. inszem.


Augusztusban lesz a 33. szülinapom, és csak egy kívánságom van, hogy várandósan tudjam elfújni a gyertyákat.

2017. jún. 26. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!