Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje rövidíti a ciklust?

Viktória varga mira kérdése:

Barátcserje rövidíti a ciklust?

Figyelt kérdés
Szedem a barátcserje kapszulát és inofolic! Eddig 30naponta jött meg!most meg a 3.-a helyett tegnap volt pecsételés,barnázni!ma semmi,csak mintha megakarna jönni érzés!lehet lerövidítette a ciklust?vagy mi lehet?de majd egy héttel?a melleim érzékenyek és a derekam is fáj!lehet baba a dologban?

2017. jún. 28. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet, hátha :)
2017. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha még egy héttel a mensi előtt vagyok,akkor nem lehet baba a dologban,,,vagy még is?ma megint volt a tisztaságin egy csepp halvány barna folt,,,
2017. jún. 28. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor még nem. Talán beágyazódás?


egy hét múlva kiderül.

Ha viszont negatív, akkor menj dokihoz. Bár remélem pozi lesz az :)

2017. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha még egy héttel a mensi előtt vagyok,akkor nem lehet baba a dologban,,,vagy még is?ma megint volt a tisztaságin egy csepp halvány barna folt,,,
2017. jún. 28. 13:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,de kétszer kommenteltem véletlenül!azt nem értem,hogy miért akar már most megjönni,,,lehet barátcserje csinálva?
2017. jún. 28. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!