Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Barátcserje kapszula szedése...

Barátcserje kapszula szedése hozzájárult valakinek a teherbeeséshez? Tapasztalatokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem nem segített még a ciklus rendezésében sem.

Viszont leváltottam premensre( ez is barátcserjés), gyógyszertárban veszem, havi kb 3-4ezer ft.


Ez nekem már első hónapban hozott eredményt, ugyan babát sajnos még nem. De már az alső hónapban kevésbé görcsöltem mensi előtt, és rendeződött a ciklusom is jobban.


Baba miatt kivizsgálás a legjobb amit tehetsz.

2017. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi (kivizsgálás fojamatban van)
2017. máj. 5. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a Premens nem segített. Alacsony a hatóanyag tartalma. Vettem nagyobb dózisút, ez működik. Van peteérésem újra.
2017. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, sőt!

Kitolta a ciklusom brutális módon. Két hét késés után írt a nőgyógyász Norcolutot, az is csak 8 nap után hozta meg a vérzésem, így 54 napos lett az a ciklus.

Progeszteronhiány miatt kezdtem szedni. De inkább hagytam a fenébe.

A teherbeesést inkább hátráltatta, hogy így olyan, mintha kimaradt volna egy peteérés. :(

Nem mindenkinek hat ugyanúgy.

2017. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem egyszer a méhpempő csinált olyan ciklust, remélem ezzel a barátcserjével sikerrel járok, de ha esetleg nem akkor is mondhatom hogy legalább megpróbáltam, egyik barátnőm első barátcserjés honapban teherbeesett, reméltem hogy lesz még hozzá hasonló válaszoló...
2017. máj. 5. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem rendezte a ciklusomat. Fogamzasgatlot szedtem es miutan abbahagytam 40 napos ciklusaim lettek. Fogigatlo elott 29 naposak voltak.Elkezdtem szedni es mar masodik honapban ujra megjott 29.napra es a peteresemet is ereztem. Nekem bejott. Normalisan mukodo ciklusra viszont nem ajanlatos.
2017. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Èn harmadik hónapja eszek baràtcserjét, pontosan menzeszelek, nem késik nem jön hamarabb, a menzesz előtt nincs görcs, nincs derékfájas, a melleim VÉgre nem fájnak, menzesz után nem barnázok. Nekem teljesen bevàlt, akinek problémàja annak biztos segit, de akinek nemcsak szedi mert más is szedi biztos árt hiába gyógynövény.
2017. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!