Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az inszemináció nem olyan...

Az inszemináció nem olyan fájdalmas mit a petevezeték átjárhatósági (hycosy)?

Figyelt kérdés

az átjárhatósági ami ultrahangos volt, nekem annyira fájt az a része amikor a méhszájat megfogta és előre emelte azzal a vas eszközzel hogy felrakja a vékony csövet hogy majdnem elájultam a fájdalomtól. 5 perc volt kb de nagyon fájt. maga a folyadék fecskendezés része egyáltalán nem fájt nem is éreztem.

úgy nézni hogy bejelentkezünk inszemre de már előre félek hogy ez is annyira fog fájni mint az átjárhatósági.

Kinek milyen volt? köszi :)


2017. júl. 16. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jobb helyeken az átjárhatósági vizsgálatot altatásban csinálják.
2017. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem fájt az inszem
2017. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egyik sem fájt.
2017. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sima hsg vizsgálatom volt, de nem fájt. Az orvosom nagyon óvatos volt, tovább is tartott mint az átlag, a műtosno mondta, hogy szerencsém van a dokimmal.

Az inszeminacio sem fájt nekem. Megmutatta a doki, hogy milyen vékony a katéter és milyen hajlékony. És nem is emelte ki a mehszajamat mint az atjarhatóságinál. És az egész nem volt fél perc. Még viccelődtem is, hogy a férjem is nagyjából ennyit bír. A férjem annyira nem díjazta a poént. De belőlem a megkönnyebbülés ezt hozta ki. 😂 Nem is értem miért paráztam.

2017. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! ha nem fogja meg a méhszájat azzal a vas eszközzel már jó hír :) nekem csak az fájt az átjárhatóságinál semmi más
2017. júl. 17. 09:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem az átjárhatósági nagyon fájt, az inszem nem, az olyan, mint egy rákszűrés kb.
2017. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, ez megnyugtató :) és egyébként sikerült valakinek az inszem? nálunk nem találtak egyikünknél sem semmit és mégsem jön össze 4 éve. sajnos csak ez évben kezdtük a vizsgálatokat, bíztam benne hogy összejön de nem...
2017. júl. 17. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos mindkettönèl megfogja a mèhszàjat mivel hogy a katétert valahogy fel kell helyeznie😓😓nekem az àtjàrhatosàgi jobban fàjt,főleg amikor a kontrasztot nyomta,pedig átjàrhato voltam mindkèt oldalon.Kitartást ès csak 1 cél lebegjen a szemed előtt,minden fájdalmat megér😊
2017. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy vékony és hajlékony katétert használnak, nem kell megfogni a méhszájat hozzá. Még egy rákszűrésnél is egyszerűbb és gyorsabb művelet az egész. De lehet, hogy más intézményeknél merev katétert használnak. Nem tudom. Nálunk a tájékoztató anyagban külön leírják részletesen az inszeminacio menetét, képekkel és egyértelműen leírják, hogy nem kell hozzá piszkálni a méhszájat. Nem értem, higy más intézmény miért nem ilyen katétert használ. Miért kell feleslegesen kínozni a nőket.. bár a gyerekért mindent el kell viselni szlogenbe simán belefér. De ez vezet aztán a terhesgondozás, szülés és gyerekágy alatt is tapasztalható tapintatlanságokhoz, felesleges vizsgálatokhoz.
2017. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!