Sperma doros lombik. Csak fizetős van?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, és úgy is elég kevés a választási lehetőség.
2017. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm.

Akkor nem változott a helyzet.

Jól tudom,hogy 450 ezer plusz gyógyszerek?

2017. máj. 4. 07:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.Kitartás.
2017. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Mind a kettőnknél van probléma így azt mondta a doktornő,hogy esetleg csak a 3-dik lombik sikerülne de az se biztos.Nem sok jóval kecsegtezett.

Megkérdezhetem nálatok csak a pároddal van gond?Nektek mit mondott a doki?

Köszönöm ha írsz!

2017. máj. 5. 08:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk azt mondták hogy a páromnak nem lehet gyereke..Mi ebbe beletörődvén elindultunk a lombikon akkor még simán ment a donor lombik..Sikerült is az első, két éves a Lánykánk..Csak szeretnénk tesót, és mivel fizetős gondoltam akkor felkeresek egy kicsit nívósabb klinikát, hogy átgondpljuk egyáltalán belevágjunk e..Hát ott közölték velünk hogy egyáltalán nem biztos hogy a páromnak nem lehet gyereke, és most várjuk Kopánál az időpontunk érkezését..Itt tartunk.Olyan orvossal ne kezdj aki szerint a harmadik lombiknak van esélye.Kérlek..Ne hagyd hogy lehúzzanak anyagilag, és lelkileg..Inkább fizess, de ne menj marhákhoz.Mi sem vagyunk gazdagok, mindig gyűlytögetünk, de ha újra kezdhetném mindent másképp csinálnék.Tekintve hogy nagyon szerencsések vagyunk, azért tudom jól hogy most már felhígult ez az egész, kihasználnak mindenkit.Akkor inkább menjen az ember olyan helyre ahol mondanak egy árat, és normálisak, és pozitívak.Nem is gondolná az ember mennyit számít ha nem mész udegesen minden vizsgálatra, kezelésre..Bocsi ha hosszú lett.
2017. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Kb 1 évig csak hitegettek,hogy lesz donoros lombik tb-en.Most januárba betelt a pohár.

De gondolom a férjedet is alaposan kivizgálták de akkor ez hogyan lehetséges??

Mi volt az ok amiért azt mondták nem lehet gyereke??Volt here biópszia is??

A férjemnek azoospermiája van állítólag a kemo és sugarazás miatt ami 11 évesen volt neki.Ez az eredmény több éves már mint az azoospermia.

Teljesen kizárták,hogy neki valaha gyereke legyen.

Közbe tavaly januárba volt egy halvány tesztem amit lehet csak oda képzeltem állítólag ezt is mondtam a doktornőnek erre azt mondta megcsaltam a páromat.

Most házasodtunk össze végül is.

2017. máj. 7. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár régebbi a kérdés, azért leírom, hogy nálunk is azoospermiája volt apának és herebiopszia által vett sejtből csinálták a lombikot, sikerrel.


Az orvosra még biztos ráborítottam volna az asztalt, ha meggyanúsít, h megcsaltam a párom...

2018. jún. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!