Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha van tojásfehérje folyásom,...

Ha van tojásfehérje folyásom, akkor van ovuláció is?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Közelsem biztos. Nekem volt de ovum nem aztan gyógyszerrel lett de nyákom nem. Igy lett 3 honappal a gyogyszer használata után baba.:)
2017. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Akkor biztos, ha peteérés követés (érett tüsző, menstruáció előtt látható sárgatest), vagy laborvizsgálat igazolja. De van okod rá azt sejteni, hogy nincs?
2017. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden ciklusban van nyúlós hüvelyfolyásom, de az ultrahangon látszik, hogy mindkét petefészkem tele van cisztákkal. Mivel rendszertelen a ciklusom, 10 éves korom óta fekete szőr nő a lábamon és harminchoz közel is gyulladt pattanásokkal vagyok tele, ráadásul állandó szőrtüsző gyulladással küzdök, a nőgyógyász-endokrinológusom szerint egyértelműen PCOS-em van. Viszont az UH-n látott egy gyönyörű "domináns tüsző"-t, azt mondta, nemsokára megérik és 100%, hogy az nem ciszta, persze sok-sok ciszta csücsül a petefészkeimben. Volt is pár napra rá tojásfehérje folyásom, szexeltünk is, most késik, de a tesztek negatívak. Lehet, hogy az én szépreményű domináns tüszőm is becisztásodott a folyás ellenére? :( Dokim persze szabin van.
2017. júl. 24. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet... de elég súlyos IR-nek tűnik a problémád, nem is célszerű kezeletlenül teherbe esni kóbor peteérést elcsípve, mert nagy a vetélés esélye. 😞 Keress hamar egy jó endokrinológust, ezt biztos, hogy kezelni kell!
2017. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hű, most nagyon elkenődtem. :( És BP-en tudtok jó endokrinológust?
2017. júl. 24. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szegedi vagyok, de Bp-en a MensMentis-t mondják nagyon jónak. Az országban a két legnagyobb név Dr. Tüű László (Bp.) és Dr. Naszódy Péter (Kecskemét).
2017. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!